reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

IMG-20190526-WA0002.jpg

Ale, ze jak to wszystkie forumowe ciotki zaraz urodza ? ;D
 
reklama
Kurde mialam atak. Zjadlam u tesciowej pare lyzek zupy warzywnej delikatnej gotowanej na skrzydelkach.. Wypilam kawe i dupa.. Szybko w auto i do domu. Po rzygalam sobie i mi nawet szybko przeszło..

Jutro o 9 rano moja psinka ma operacje sterylizacji przyspieszona.. Przy tej ciazy urojonej doszlo do ropomacicza. Jest młoda szybko zauwazone wiec w tej chwili ratujemy jej zycie.

Sie wszystko zwalilo naraz.
 
Maliina bardzo fajny przyrost wagi. Kilogram to norma w pierwszym miesiącu. Niech Filip zdrowo rośnie [emoji4]
Mojemu Wiktorowi w zeszłym roku w przedszkolu zginęła koszula. Zdjął i po południu nie było. Pytałam wtedy Pań ale nikt nic nie wiedział. Po kulki dniach wróciła w worku na ubranka które ma każde dziecko. Ktoś musiał zabrać omyłkowo cały worek z ubraniami mojego syna. Ale oddał [emoji6]

rilla super! To juz w domu jesteście razem? Jak tam na swoim z synkiem?

Kamila ja też liczyłam na wcześniejszy poród haha w każdej ciąży, a tu każdy dzidziuś mój z terminu lub po. Ale warto czekać. Już lada moment chociaż wiem że te dni są trudne.
Fajny macie kącik dla malutkiej.

Martoosia ja też miałam nisko brzuch przez jakiś czas. To chyba nie zbyt dobry wyznacznik.[emoji6]

Moja mała już nie zasypia sama tak pięknie ale nadal jest aniolkiem moim [emoji7]
Ja mam za to dużo mleka, chętnie oddam którejś z was [emoji11]
Daj to mleko Kochana. Mój bobas nie ma siły na ssanie piersi. Pociągnie trochę i zasypia.
Dzisiaj odebraliśmy go ze szpitala i uczymy się siebie.
 
3mam kciuki [emoji8]Rilla jak pierwsza nocka razem?


Lecę do labo na morfo i krzywą [emoji50]. MaM nadzieję że tym razem nie zaliczę zgona jak 6lat temu [emoji23]
Nie zazdroszczę tej krzywej.
My wyszliśmy dopiero dzisiaj bo zarządzili jeszcze konsultację okulistyczną. Opukany syn ze wszystkich stron. Wypis 9 stron, plik skierowań ale na razie wszystko ok.
 
Nie zazdroszczę tej krzywej.
My wyszliśmy dopiero dzisiaj bo zarządzili jeszcze konsultację okulistyczną. Opukany syn ze wszystkich stron. Wypis 9 stron, plik skierowań ale na razie wszystko ok.
No i dobrze że wszystko sprawdzili [emoji6]
To teraz spokojnej nocy dla was. Cieszcie się sobą. Córcia też pewnie zadowolona ze ma brata w końcu w domu [emoji6]

Malina współczesne tego wszystkiego [emoji20]


Mam wyniki krzywej, nie jest źle. I o dziwo dobrze się po niej czułam. Aż dziwne.
IMG_20190529_191254.jpeg
 
No i dobrze że wszystko sprawdzili [emoji6]
To teraz spokojnej nocy dla was. Cieszcie się sobą. Córcia też pewnie zadowolona ze ma brata w końcu w domu [emoji6]

Malina współczesne tego wszystkiego [emoji20]


Mam wyniki krzywej, nie jest źle. I o dziwo dobrze się po niej czułam. Aż dziwne.
Zobacz załącznik 978996

Ty już robiłaś glukozę? Ja dopiero idę robic w pt a jestem chwilę dalej w tych tygodniach [emoji33]
 
reklama
Krzywą robi sie miedzy 24 a 28. Ja robilam w 24+1

Ja juz mam stres przed jutrem..
Tak sie boje o psa czy wszystko bedzie dobrze.. Czy obudzi sie z narkozy.. Czy szew nie bedzie jakims obrzydliwym pentolkiem..
Koszmar az sie bije z myślami ale wiem ze teraz juz ratujemy jej zycie.
 
Do góry