reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ja wczoraj znów z młoda w lumpku łowy zaliczyłam [emoji85] dorwałam dla niej super kurtkę, Czapkę i komplet dresowy, a każda rzecz po złotówce [emoji85]
IMG_20201130_095253.jpeg
IMG_20201130_101554_829.jpeg
 
reklama
A ile malutka ma wzrostu ?. Mi bardzo zależy, żeby dotykała całymi stopami. Ale z tego co widzę ceny kosmiczne.
Ja też o tym myślałam tyle tylko, że on teraz nie będzie przy tym stoliku spędzał zbyt dużo czasu więc postawiłam jednak na większy żeby był na dłużej, liczę, że prędzej koło 2 roku życia zacznie się kolorowanie itp
 
Ja też o tym myślałam tyle tylko, że on teraz nie będzie przy tym stoliku spędzał zbyt dużo czasu więc postawiłam jednak na większy żeby był na dłużej, liczę, że prędzej koło 2 roku życia zacznie się kolorowanie itp
U nas już to jest na topie, dlatego szukam na teraz. Chce też żeby przy nim jadla, bo u mojej mamy super się to sprawdziło :)
 
Ja wczoraj znów z młoda w lumpku łowy zaliczyłam [emoji85] dorwałam dla niej super kurtkę, Czapkę i komplet dresowy, a każda rzecz po złotówce [emoji85]Zobacz załącznik 1208664Zobacz załącznik 1208665
Jaka ona śliczna [emoji7][emoji7][emoji7]
Też uwielbiam lumpki ale tylko dla dzieci. Sama dla siebie niestety rzadko co znajdę. Wkurza mnie to przerzucanie wieszaków (na stronie dzieciej mi to nie przeszkadza [emoji23]).
 
reklama
Jutro o 12.35 mamy spotkanie w centrum dla dzieci w ktorym zobaczy Filipka specjalista z zakresu terapii integracyjno sensorycznej oraz logopeda. Po dzisiejszym webinarze uznalam ze trzeba dzialac i nie czekac ze moze on taki jest. Zaczelam analizowac co on umie a czego nie.. z jednej strony sie uspokoilam ze z tym brakiem wykonywania polecen nie jest zle, bo da mi przedmiot ktory dobrze zna gdy go poproszę, powiem mu daj czesc to da, przybije piatke czy tez jak powiem idziemy sie bawic w skakanie hop hop hop to mały podskakuje ile wlezie. ale jednak nie nasladuje absolutnie zwierzatek, nie wskaze gdzie jest oko, nos, ucho. jakies braki mamy i chetnie dowiem sie z czego to wynika.
i o ile maly slyszy to zastanwiam sie czy na pewno dobrze.. on ma tak duzo woskowiny w uszach ze moglo sie nawet cos przytkac i utrudnia mu. mozliwosci jest wiele a dowiem sie czegos jutro.
trzymajcie za nas kciuki.
a na sobote zapisalam malego na zajecia do centrum rozwoju blizej siebie na zajecia muzyczne i ogolnorozwojowe dla dzieci od 1rz do 3 lat. ten covid sprawia ze mamy dzieci mocno odosobnione bez kontaktu z innymi. a jak wiemy kontakty towarzyskie sa bardzo wazne w zyciu czlowieka.
i nie oge sie doczekac az otworza baseny! u nas zamkniety :(
 
Do góry