reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Ja nigdy jeszcze nie byłam w Darłówku więc mam nadzieję, że nam się spodoba :)
To jest miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. :) Wtedy kiedy byłam ostatni raz to zrobili "basen" kryty z morska woda. Ja zawsze stacjonowałam w ośrodku obok. Więc masz punkt odniesienia :) chce tam wrócić. Plaże wspaniałe. Wszystko się zmienia, ale jeśli jest jak było (10lat) to spokój i wspaniale ścieżki. To nie jest Mielno czy Sopot (chociaż szczerze mówiąc ja wolę takie zatłoczone klimaty :p) ale z dzieckiem jest inaczej i zwraca się na co innego uwagę.
 
Tyle radości. Ale zmęczenie totalne. :)
IMG_20200709_153658.jpg
IMG_20200709_152719.jpg
IMG_20200709_145508.jpg
IMG_20200709_145030.jpg

Okropnie wieje, już nawet nie myśląc o trąbie która przeszła nad morzem.. Tutaj wszystkie kempingi, namioty są w lesie sosnowym. Dla mnie Ci ludzie to nie mają rozumu. Ja na samo wyobrażenie mam czarne myśli. o samochód się boje, bo właśnie tak stoi, a co dopiero spać pod takimi drzewami kiedy jest wichura cała noc.
 
Ostatnia edycja:
Mamy to! Od 10 lipca oficjalnie Filip na dobre rozpoczął przygodę z chodzeniem 😂 doczekalismy się bo już podejrzewalam ze bedzie jedynym dzieckiem a później dorosłym wiecznie raczkującym. 🙈🙈 Bo te kroczki niby robił ale chwilke i preferował czworaki. A od kilku dni chodzi tylko na nozkach w nielicznych sytuacjach na kolankach ❤️❤️
 
My też dwa razy :) śniadanie między 8-10 i obiadokolacje między 16-18 :) jedziemy do Darłówka :)W jakim wieku masz córeczkę ? :) Z jednej środku to bym chyba nie płakała jakby twarzą w piasek wpadł by przynajmniej nie uciekał [emoji38]Ja w zasadzie już od początku czyli jak miał jakieś 2 msc widziałam, że coś jest nie tak, on chlustał moim mlekiem, wyginał się przy karmieniu, płakał, we wrześniu w wieku 3 msc trafiliśmy na pediatrię bo nie potrafiłam go nakarmić z mężem i teściową tak się wyrywał i płakał, a w wypisie mi napisali, że źle karmię dziecko za często przez co żołądek nie ma czasu odpocząć i stąd objawy u dziecka [emoji1751] debile [emoji1751] Nie ma sprawy, serdecznie zapraszamy :))
Tez to uslyszalam!!! Ze Filip za czesto je i nie dajemy odpoczac zoladkowi bo wolal przez jakis czas co 2 godz mleczko. Wbrew pozorom takich dzieci sie nie przekarmi.. jak chcial to jadl.. jak nie chcial to zadna sila go nie zmusilaby do zjedzenia. Tyle ze nas brzuch nie bolal nigdy.
 
Cześć dziewczyny 😀
Zawsze marzyłam żeby dołączyć do grupy typu „udało się” 😀 i po cichutku się cieszę...
Rok starań ze stymulacja niereagowanie na żadne ale to żadne leki endo w opłakanym stanie 2 mm, PCOS. Brak miesiączek i brak jakichkolwiek jajeczek. Ale słuchajcie😀
Dokładnie w 26 czerwca nagle okazało się ze mam rano śluz płodny tzn tak mi się wydawało bo nigdy go nie miałam (przez 11 lat antybralam i to był błąd) dzwonię do mojej gin i powiedziała żeby na usg iść... jakie było moje zdziwienie gdy się okazało ze pęcherzyk ma 27mm i to w moje urodziny, możliwe ze już za duży ale jest wiec to już postęp. Lekarka szybko pędem kazała mi brać zastrzyk na pęknięcie. 29 okazało się ze pękł 😀 Luteina 2xdziennie...starania były.. 13 dni po zastrzyku moja beta wynosi 49.68 😀 boje się do końca cieszyć bo może to resztki po zastrzyku (utrzymuje się hcg do 10-11 dni ale różnie to bywa) Ale chyba za duża jak na resztki... dzisiaj idę sprawdzić czy rośnie😀 trzymajcie kciuki bo jak lekarka mówiła ze z beznadziejnej mojej sytuacji mamy aż taki progres to może w moje urodziny zrobiliśmy wymarzony prezent na lata ❤️❤️
3mam kciuki. Wyglada obiecująco!!
 
Tyle radości. Ale zmęczenie totalne. :) Zobacz załącznik 1146744Zobacz załącznik 1146746Zobacz załącznik 1146747Zobacz załącznik 1146768
Okropnie wieje, już nawet nie myśląc o trąbie która przeszła nad morzem.. Tutaj wszystkie kempingi, namioty są w lesie sosnowym. Dla mnie Ci ludzie to nie mają rozumu. Ja na samo wyobrażenie mam czarne myśli. o samochód się boje, bo właśnie tak stoi, a co dopiero spać pod takimi drzewami kiedy jest wichura cała noc.
Widać że Lila się super bawi [emoji2956]
Z tymi pogodami to masakra. Nam dwa lata temu w Gdańsku przewróciło się drzewo na samochód podczas 10min wichury i burzy [emoji33] tylko tyle wystarczyło. Ja też bym się spala po tym nocować w lesie.
 
Cześć dziewczyny [emoji3]
Zawsze marzyłam żeby dołączyć do grupy typu „udało się” [emoji3] i po cichutku się cieszę...
Rok starań ze stymulacja niereagowanie na żadne ale to żadne leki endo w opłakanym stanie 2 mm, PCOS. Brak miesiączek i brak jakichkolwiek jajeczek. Ale słuchajcie[emoji3]
Dokładnie w 26 czerwca nagle okazało się ze mam rano śluz płodny tzn tak mi się wydawało bo nigdy go nie miałam (przez 11 lat antybralam i to był błąd) dzwonię do mojej gin i powiedziała żeby na usg iść... jakie było moje zdziwienie gdy się okazało ze pęcherzyk ma 27mm i to w moje urodziny, możliwe ze już za duży ale jest wiec to już postęp. Lekarka szybko pędem kazała mi brać zastrzyk na pęknięcie. 29 okazało się ze pękł [emoji3] Luteina 2xdziennie...starania były.. 13 dni po zastrzyku moja beta wynosi 49.68 [emoji3] boje się do końca cieszyć bo może to resztki po zastrzyku (utrzymuje się hcg do 10-11 dni ale różnie to bywa) Ale chyba za duża jak na resztki... dzisiaj idę sprawdzić czy rośnie[emoji3] trzymajcie kciuki bo jak lekarka mówiła ze z beznadziejnej mojej sytuacji mamy aż taki progres to może w moje urodziny zrobiliśmy wymarzony prezent na lata [emoji3590][emoji3590]
Witaj [emoji8] trzymam mocno kciuki za maleństwo
 
Tyle radości. Ale zmęczenie totalne. :) Zobacz załącznik 1146744Zobacz załącznik 1146746Zobacz załącznik 1146747Zobacz załącznik 1146768
Okropnie wieje, już nawet nie myśląc o trąbie która przeszła nad morzem.. Tutaj wszystkie kempingi, namioty są w lesie sosnowym. Dla mnie Ci ludzie to nie mają rozumu. Ja na samo wyobrażenie mam czarne myśli. o samochód się boje, bo właśnie tak stoi, a co dopiero spać pod takimi drzewami kiedy jest wichura cała noc.
Ale wam fajnie [emoji3590][emoji2956]

Mamy to! Od 10 lipca oficjalnie Filip na dobre rozpoczął przygodę z chodzeniem [emoji23] doczekalismy się bo już podejrzewalam ze bedzie jedynym dzieckiem a później dorosłym wiecznie raczkującym. [emoji85][emoji85] Bo te kroczki niby robił ale chwilke i preferował czworaki. A od kilku dni chodzi tylko na nozkach w nielicznych sytuacjach na kolankach [emoji3590][emoji3590]
No brawo Filip [emoji3590][emoji3590] mamusia dumna na pewno [emoji2956][emoji41]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tyle radości. Ale zmęczenie totalne. :) Zobacz załącznik 1146744Zobacz załącznik 1146746Zobacz załącznik 1146747Zobacz załącznik 1146768
Okropnie wieje, już nawet nie myśląc o trąbie która przeszła nad morzem.. Tutaj wszystkie kempingi, namioty są w lesie sosnowym. Dla mnie Ci ludzie to nie mają rozumu. Ja na samo wyobrażenie mam czarne myśli. o samochód się boje, bo właśnie tak stoi, a co dopiero spać pod takimi drzewami kiedy jest wichura cała noc.
Biegające cudo [emoji3531] właśnie obawiam się jak będzie wyglądała pogoda nad morzem [emoji1751]
Mamy to! Od 10 lipca oficjalnie Filip na dobre rozpoczął przygodę z chodzeniem [emoji23] doczekalismy się bo już podejrzewalam ze bedzie jedynym dzieckiem a później dorosłym wiecznie raczkującym. [emoji85][emoji85] Bo te kroczki niby robił ale chwilke i preferował czworaki. A od kilku dni chodzi tylko na nozkach w nielicznych sytuacjach na kolankach [emoji3590][emoji3590]
Super !!! Przypomnij mi ile Filip ma ? On jest z kwietnia dobrze pamiętam ? My mamy teraz od miesiąca taki kryzys z jedzeniem, że nie wiem czym on żyje, zamówiłam właśnie książkę "Moje dziecko nie chce jeść" może trochę mi przestawi myślenie i nie będę biegała za nim z mlekiem czy owocami :/ ale robię obiady (osobno bo ma alergię) i wyrzucam do kosza więc serio chce się płakać :/
Tez to uslyszalam!!! Ze Filip za czesto je i nie dajemy odpoczac zoladkowi bo wolal przez jakis czas co 2 godz mleczko. Wbrew pozorom takich dzieci sie nie przekarmi.. jak chcial to jadl.. jak nie chcial to zadna sila go nie zmusilaby do zjedzenia. Tyle ze nas brzuch nie bolal nigdy.
Oni sami nie widzą jak się mają je często źle, rzadko źle, karmisz na żądanie nie dajesz odpocząć żołądkowi, trzymasz się przerw to mówią, że dziekco to nie tabelka [emoji1751]
 
Do góry