reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
W ogóle chyba wam nie pisałam, Igi ma potwierdzoną silną alergię na BMK w testach :( teraz będziemy robić pełen panel i zobaczymy na co jeszcze ;( gastroenterolog powiedziała, że rzadko w tym wieku wychodzą aż takie silne przeciwciała ? [emoji848] Chyba dobrze napisałam.
Najchętniej teraz bym pokazała te wyniki lekarzom i alergolog, którzy polecali mi wypić melisę bo dziecku się udziela mój stres [emoji1751] od początku widziałam, że to nie taka zwykła nietolerancja wieku niemowlęcego, on krzyczał z bólu, a nie płakał, a mnie zlewali twierdząc, że matki pierwszego dziecka tak mają [emoji1751]
 
Biedna Iga, a lekarze to byle wypedzic jeszcze są w stanie z nas wariatki zrobić co za lekarze, przecież to chodzi o zdrowie dziecka, teraz idź do tych lekarzy i tymi wynikami w mordę im rzuć i powiedz żeby oni sobie meliske pili, dziady [emoji52][emoji849]
W ogóle chyba wam nie pisałam, Igi ma potwierdzoną silną alergię na BMK w testach :( teraz będziemy robić pełen panel i zobaczymy na co jeszcze ;( gastroenterolog powiedziała, że rzadko w tym wieku wychodzą aż takie silne przeciwciała ? [emoji848] Chyba dobrze napisałam.
Najchętniej teraz bym pokazała te wyniki lekarzom i alergolog, którzy polecali mi wypić melisę bo dziecku się udziela mój stres [emoji1751] od początku widziałam, że to nie taka zwykła nietolerancja wieku niemowlęcego, on krzyczał z bólu, a nie płakał, a mnie zlewali twierdząc, że matki pierwszego dziecka tak mają [emoji1751]
 
Też mamy z wyżywieniem tylko ze 2 razy. Rano i o 18. Więc tak wracamy, ale nie do pokoju tylko jeść i dalej w trasę :D dzisiaj zaliczone Władysławowo.
My też dwa razy :) śniadanie między 8-10 i obiadokolacje między 16-18 :) jedziemy do Darłówka :)
Lena nad morzem bawiła się piaskiem i raczkowala po piasku do momentu aż twarzą w piasek nie wpadła, potem się bała [emoji23]
W jakim wieku masz córeczkę ? :) Z jednej środku to bym chyba nie płakała jakby twarzą w piasek wpadł by przynajmniej nie uciekał [emoji38]
Biedna Iga, a lekarze to byle wypedzic jeszcze są w stanie z nas wariatki zrobić co za lekarze, przecież to chodzi o zdrowie dziecka, teraz idź do tych lekarzy i tymi wynikami w mordę im rzuć i powiedz żeby oni sobie meliske pili, dziady [emoji52][emoji849]
Ja w zasadzie już od początku czyli jak miał jakieś 2 msc widziałam, że coś jest nie tak, on chlustał moim mlekiem, wyginał się przy karmieniu, płakał, we wrześniu w wieku 3 msc trafiliśmy na pediatrię bo nie potrafiłam go nakarmić z mężem i teściową tak się wyrywał i płakał, a w wypisie mi napisali, że źle karmię dziecko za często przez co żołądek nie ma czasu odpocząć i stąd objawy u dziecka [emoji1751] debile [emoji1751]
Sory że wam tak wbilam na post ale aż mi się ciśnienie podniosło [emoji52]
Nie ma sprawy, serdecznie zapraszamy :))
 
Córka ma 17 9 miesięcy [emoji6]
My też dwa razy :) śniadanie między 8-10 i obiadokolacje między 16-18 :) jedziemy do Darłówka :)W jakim wieku masz córeczkę ? :) Z jednej środku to bym chyba nie płakała jakby twarzą w piasek wpadł by przynajmniej nie uciekał [emoji38]Ja w zasadzie już od początku czyli jak miał jakieś 2 msc widziałam, że coś jest nie tak, on chlustał moim mlekiem, wyginał się przy karmieniu, płakał, we wrześniu w wieku 3 msc trafiliśmy na pediatrię bo nie potrafiłam go nakarmić z mężem i teściową tak się wyrywał i płakał, a w wypisie mi napisali, że źle karmię dziecko za często przez co żołądek nie ma czasu odpocząć i stąd objawy u dziecka [emoji1751] debile [emoji1751] Nie ma sprawy, serdecznie zapraszamy :))
 
Cześć dziewczyny 😀
Zawsze marzyłam żeby dołączyć do grupy typu „udało się” 😀 i po cichutku się cieszę...
Rok starań ze stymulacja niereagowanie na żadne ale to żadne leki endo w opłakanym stanie 2 mm, PCOS. Brak miesiączek i brak jakichkolwiek jajeczek. Ale słuchajcie😀
Dokładnie w 26 czerwca nagle okazało się ze mam rano śluz płodny tzn tak mi się wydawało bo nigdy go nie miałam (przez 11 lat antybralam i to był błąd) dzwonię do mojej gin i powiedziała żeby na usg iść... jakie było moje zdziwienie gdy się okazało ze pęcherzyk ma 27mm i to w moje urodziny, możliwe ze już za duży ale jest wiec to już postęp. Lekarka szybko pędem kazała mi brać zastrzyk na pęknięcie. 29 okazało się ze pękł 😀 Luteina 2xdziennie...starania były.. 13 dni po zastrzyku moja beta wynosi 49.68 😀 boje się do końca cieszyć bo może to resztki po zastrzyku (utrzymuje się hcg do 10-11 dni ale różnie to bywa) Ale chyba za duża jak na resztki... dzisiaj idę sprawdzić czy rośnie😀 trzymajcie kciuki bo jak lekarka mówiła ze z beznadziejnej mojej sytuacji mamy aż taki progres to może w moje urodziny zrobiliśmy wymarzony prezent na lata ❤️❤️
 
reklama
My też dwa razy :) śniadanie między 8-10 i obiadokolacje między 16-18 :) jedziemy do Darłówka :)W jakim wieku masz córeczkę ? :) Z jednej środku to bym chyba nie płakała jakby twarzą w piasek wpadł by przynajmniej nie uciekał [emoji38]Ja w zasadzie już od początku czyli jak miał jakieś 2 msc widziałam, że coś jest nie tak, on chlustał moim mlekiem, wyginał się przy karmieniu, płakał, we wrześniu w wieku 3 msc trafiliśmy na pediatrię bo nie potrafiłam go nakarmić z mężem i teściową tak się wyrywał i płakał, a w wypisie mi napisali, że źle karmię dziecko za często przez co żołądek nie ma czasu odpocząć i stąd objawy u dziecka [emoji1751] debile [emoji1751] Nie ma sprawy, serdecznie zapraszamy :))
Jeździłam do Darłowka jak byłam mała i później jak miałam z 17lat. Dla mnie tam jest pieknie, byłam chyba z 6 razy.
 
Do góry