reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

O kurcze, widać że Misie naprawdę lubią miód [emoji2] niedawno chyba się rozbudziły to szukają pożywienia. Kurcze kiedyś mi się marzyło mieszkać w górach ale jak czytam o niedźwiedziach, wilkach hasających po podwórku to azmi się włos jest na głowie [emoji33]
 
reklama
O kurcze, widać że Misie naprawdę lubią miód [emoji2] niedawno chyba się rozbudziły to szukają pożywienia. Kurcze kiedyś mi się marzyło mieszkać w górach ale jak czytam o niedźwiedziach, wilkach hasających po podwórku to azmi się włos jest na głowie [emoji33]

Gosia, gratulacje kochana [emoji7] napisz jak się czujesz? Robiłaś kolejna betę? 3mam mocno kciuki aby wasze marzenie się w końcu spełniło. Termin porodu masz w magiczną datę więc musi się udać [emoji8]
Niestety Gosia roni :( beta juz spada.. jeszcze jest w szpitalu ale wypuszczaja ją dzis do domu.
 
Filipek 3 dni temu miał juz prawdziwy roczek. szok!! On juz jest z nami od roku.. a mam wrażenie se ledwo co w ciąży biegalam i rodziłam. Kochany chlopiec... Jest roztrzepany lobuziak.. wszystkim rzuca zamiast bawic się jak nalezy.. śpi cała noc.. pieknie je ale ma tez gorsze dni bo za kolorowo by bylo. Moje slodkosci male ♥️
IMG_20200430_082318.jpg
IMG_20200424_164235.jpg
 
Filipek 3 dni temu miał juz prawdziwy roczek. szok!! On juz jest z nami od roku.. a mam wrażenie se ledwo co w ciąży biegalam i rodziłam. Kochany chlopiec... Jest roztrzepany lobuziak.. wszystkim rzuca zamiast bawic się jak nalezy.. śpi cała noc.. pieknie je ale ma tez gorsze dni bo za kolorowo by bylo. Moje slodkosci male [emoji3531]
Zobacz załącznik 1114661Zobacz załącznik 1114662
Jestem zauroczona Filipem [emoji2956][emoji2956]cudny uśmiech ma [emoji3590][emoji3590]

U nas dziś 11miesiecy [emoji2] zastanawiam się jak to możliwe [emoji85]
IMG_20200503_092457.jpeg
IMG_20200430_121356_1.jpeg
IMG_20200427_094524.jpeg
 
Czy Daga bierze do buzi wszystko co ma w rece? Filip zjada kwiatki... Byliśmy na sesji z okazji roczku i wszystkie ozdoby gadzety pakował do buzi.. pomijając fakt ze po 30min sesji zrobil awanturę i tak plakal ze zrezygnowalismy.. jesli jakies zdj będziemy potrzebować to dorobimy :p
 
Czy Daga bierze do buzi wszystko co ma w rece? Filip zjada kwiatki... Byliśmy na sesji z okazji roczku i wszystkie ozdoby gadzety pakował do buzi.. pomijając fakt ze po 30min sesji zrobil awanturę i tak plakal ze zrezygnowalismy.. jesli jakies zdj będziemy potrzebować to dorobimy :p

Wiesz co ona tylko na poczatku jak zerwała jakiegoś nowego kwiatka to próbowała, jak żaden jej nie zasmakował to już nie próbuje [emoji12]
 
Filipek 3 dni temu miał juz prawdziwy roczek. szok!! On juz jest z nami od roku.. a mam wrażenie se ledwo co w ciąży biegalam i rodziłam. Kochany chlopiec... Jest roztrzepany lobuziak.. wszystkim rzuca zamiast bawic się jak nalezy.. śpi cała noc.. pieknie je ale ma tez gorsze dni bo za kolorowo by bylo. Moje slodkosci male [emoji3531]
Zobacz załącznik 1114661Zobacz załącznik 1114662
No zleciało... pamiętam jak byłaś w szpitalu i Cię odsylali do domu i potem znów szpital.. jakby to było wczoraj. Wszystkiego dobrego dla Filipka [emoji173][emoji7]
 
reklama
Do góry