reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tez bylam ta staraczka stad:)

@zaczarowanaKicia jak tam malenstwo?

@olaaa7 jak Synek sie chowa , daje mamie pospac w nocy?:) pamietam ze u Ciebie pierwszy cykl byl szczesliwy a u Mnie wtedy nie :)

@KatiNails sliczna mala:)::):):) i super ze tak pieknie przybiera:)

Mi niedlugo styknie 35tydz, mlody w 33 niby wazyl 2983g takze pokazny .rosnie jak moja poprzednia dwojka . w nastepnym tyg, w czwartek znow scan by sprawdzic wage i to i owo
..mialam badanie na cukrzyce i niby ok .. nawet glukometrem mierzylam cukier i jest dobrze

maly wariuje jakby chcial wyjsc przes skore:) boli czasem ale wytrzymam. czka codzien tak ze brzuch skacze ..spojenie tez zaczyna doskwierac ale noszac taka pilke to co sie dziwic ....wszystko do przodu poszlo..ALE jeszcze troche

Zycze dziewczynkom jak najszybszego zafasolkowania:)
U nas w miarę ok, Remek ładnie przesypiał nocy, zasypiał koło 20 budził się koło 3 jadł i spał do 5-6 jednak przyszedł skok rozwojowy i zaczął spać w nocy tylko po 2 godziny, teraz wraca powoli do normy ale niestety jak zaśnie o 20 to wstaje o 1 i potem śpi do 5 i jest praktycznie koniec spania.

U nas tez duży chłopak, mamy 14tyg i 7500:) a urodził się 3920.
Pozdrowienia dla wszystkich [emoji7]Zobacz załącznik 903207
Grześ miał wagę prawie jak mój Remiś :) Remek 3900g i 55cm. Jutro idziemy do pediatry to może dowiem się ile waży ale pewnie też coś koło 7500g bo klocuszek jest :) jutro kończy 12 tygodni :) jak ten czas leci. Ale pomysł ze zaraz rocznica testy to łezka się kręci w oku i tęsknię za byciem w ciąży za tymi wizytami i USG, za pierwszymi kopniakami, nawet za tą adrenalina gdy wody mi odeszły :D
Remek dopiero zaczął podnosić glowe, nie wiem czy nie wyśle nas pediatra na rehabilitację bo widzę że źle układa rączki i się nie podpiera, ale liczę że jeszcze się tego nauczyć bo dopiero wczoraj tak na dłużej uniósł główkę :)
IMG_20181002_192008769.jpg


Boszeeeee, ale mi się zeszło, ogarniałam nowe życie i bolące suty... Wybaczcie! No urodziłam [emoji16]. 2 września o 23:15 na świat przyszedł nasz synek Gustaw. 3260g, 54cm miłości [emoji173]️. Siłami natury i rodziłam jakieś 1,5h [emoji123]

Zdjęcie słodziaka z pierwszego dnia:

Zobacz załącznik 903518

Pozdrawiam cieplutko!
Gratulacje! Śliczny maluszek :) a jak Ty się czujesz?

Jejku piękny Gustaw! Śliczny chłopiec [emoji173]
Dobrze, że się odezwałaś! No z tymi sutkami to jest masakra ale będzie coraz lepiej [emoji5]

1.5 h! Ekspres! Moj poród od pierwszego skurczu 19h a od regularnych, co 3 min skurczy to (jedyne) 13h[emoji23] nic tylko pozazdrościć:p buziaki dla Was [emoji7]
U mnie wody odeszły 0:30 a urodziłam o 5 :)
 

Załączniki

  • IMG_20181002_192008769.jpg
    IMG_20181002_192008769.jpg
    68,8 KB · Wyświetleń: 1 215
reklama
Hej dziewczyny czy ktoś tu jeszcze jest ??widzę ze wątek staraniowy zrobił się wątkiem urodzeniowym gratulacje !!!!☺chyba tylko ja tu zostałam starająca....
 
Eh u mnie to nic nie wiadomo nigdy, bolesnie sie przekonalam z coreczka :( myslalam ze jestesmy bezpieczne a tu bam. Teraz poczuje sie bezpieczniej po porodzie. Jesli do niego dojdzie. To juz ostatecznie ostatnia proba, teraz wewnetrznie czuje do szpiku kosci ze mam dosyc, moje cialo i umysl sa juz tak zmeczone ze zwyczajnie wiecej nie chce. Jak sie nie uda to trudno, zaakceptuje to ze i tak mam duzo bo dwoje synow. Dam rade :)
 
reklama
Dziewczynki czyli nie jestem sama :-)))zrobiłam dziś badania hormonalne. .wkoncu po 2.5 roku staran ...lepiej późno niż wcale musze teraz iść do lekar za z wynikami ale napiszcie mi może się znacie czy wszystko jest ok ft3 5.30
Ft4 18.44
Estradiol 36.24
Testosteron 17.8
Fsh 8.4
LHS 6.0
Tsh2.18
Prolaktyna 12.5 (ale robiłam rok temu to jedno badanie)
 
Do góry