reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tez bylam ta staraczka stad:)

@zaczarowanaKicia jak tam malenstwo?

@olaaa7 jak Synek sie chowa , daje mamie pospac w nocy?:) pamietam ze u Ciebie pierwszy cykl byl szczesliwy a u Mnie wtedy nie :)

@KatiNails sliczna mala:)::):):) i super ze tak pieknie przybiera:)

Mi niedlugo styknie 35tydz, mlody w 33 niby wazyl 2983g takze pokazny .rosnie jak moja poprzednia dwojka . w nastepnym tyg, w czwartek znow scan by sprawdzic wage i to i owo
..mialam badanie na cukrzyce i niby ok .. nawet glukometrem mierzylam cukier i jest dobrze

maly wariuje jakby chcial wyjsc przes skore:) boli czasem ale wytrzymam. czka codzien tak ze brzuch skacze ..spojenie tez zaczyna doskwierac ale noszac taka pilke to co sie dziwic ....wszystko do przodu poszlo..ALE jeszcze troche

Zycze dziewczynkom jak najszybszego zafasolkowania:)
Gratulacje to będziesz miała synka wybraliście już imię??
Mój akurat chory ale kawał chłopa z niego 6.800 a na 11 tygodni
 
reklama
No to i ja sie witam :) u nas leci 31 tc, ciezko znosze ten 3 trymestr... Młoda okropnie masakruje mi pęcherz, kregoslup boli strasznie, choć przytyłam "tylko" 11 kg [emoji14] z corka na tym etapie juz mialam 15 na plusie :O do tego cukrzyca sie przypałętała... Ahh zazdroszcze rozpalowanym :*
Jeszcze trochę!
[emoji7]
Super, że się odezwałaś [emoji173]
Dużo zdrówka, pisz częściej co u Was [emoji4]
 
Gratulacje to będziesz miała synka wybraliście już imię??
Mój akurat chory ale kawał chłopa z niego 6.800 a na 11 tygodni

duzY chłopczyk kochana. piękna waga .
Zdrówka dla małego:)

moje też jak na drożdżach rosly a mama szkielet hehe

Imię prawdopodobnie na 99% Samuel chyba że moj Mąż wymyśli coś innego podpasowujac Nam wszystkim :)
 
Tez bylam ta staraczka stad:)

@zaczarowanaKicia jak tam malenstwo?

@olaaa7 jak Synek sie chowa , daje mamie pospac w nocy?:) pamietam ze u Ciebie pierwszy cykl byl szczesliwy a u Mnie wtedy nie :)

@KatiNails sliczna mala:)::):):) i super ze tak pieknie przybiera:)

Mi niedlugo styknie 35tydz, mlody w 33 niby wazyl 2983g takze pokazny .rosnie jak moja poprzednia dwojka . w nastepnym tyg, w czwartek znow scan by sprawdzic wage i to i owo
..mialam badanie na cukrzyce i niby ok .. nawet glukometrem mierzylam cukier i jest dobrze

maly wariuje jakby chcial wyjsc przes skore:) boli czasem ale wytrzymam. czka codzien tak ze brzuch skacze ..spojenie tez zaczyna doskwierac ale noszac taka pilke to co sie dziwic ....wszystko do przodu poszlo..ALE jeszcze troche

Zycze dziewczynkom jak najszybszego zafasolkowania:)
Ooo będzie duzy chłopak jak mój Grześ [emoji173]
Wariuje może Ci rośnie w brzuszku piłkarz [emoji16] silny chłopak [emoji123]
 
Gratulacje to będziesz miała synka wybraliście już imię??
Mój akurat chory ale kawał chłopa z niego 6.800 a na 11 tygodni
U nas tez duży chłopak, mamy 14tyg i 7500:) a urodził się 3920.
Pozdrowienia dla wszystkich [emoji7]
Screenshot_20180930-200248_Gallery.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180930-200248_Gallery.jpg
    Screenshot_20180930-200248_Gallery.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 1 041
reklama
Do góry