reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny wpadłam się pochwalic :))
nie wiem czy mnie pamiętacie.. pisałam ze walczymy z azoospermia meza, co prawda nie mamy jeszcze wyników krwi a badań genetycznych jeszcze nie zrobiliśmy to juz zdecydowaliśmy ze będziemy adoptowac maluszka :))) jutro jedziemy na ośrodka adopcyjnego :) tak bardzo się ciesze ze uszczęśliwimy jakies maleństwo.. ze damy mu dom, miłosc i wszystko czego zabrakłoby mu w bidulu.
Odkąd podjęliśmy tą decyzję to jakoś mi lzej na sercu.. czuję niesamowitą ulgę!
Będziemy badac męza i byc moze leczyc nie mniej jednak jakoś oboje nie jesteśmy przekonani co do na in vitro.. nie, nie ze względów katolickich ale jakoś tak ogólnie. Byc moze gdyby było to tańsze, byc moze gdyby szanse były 100%, byc moze gdyby nadal była refundacja.. nie wiem. Boję się rozczarowania ze się nie uda.. tłumacze to sobie ze za taką kasę to mozemy zabrac dzieciątko z Domu Dziecka na wakacje zycia których bez nas by byc moze nigdy nie doświadczył. A czy będę w stanie pokochac nie swoje dziecko? Mam wrazenie ze juz je kocham chociaz daleka droga do zobaczenia go :)
Stwierdzilismy ze moze zapisane nam by uszcześliwic dzieciaczka porzuconego niz spłodzenie dziecka..
Juz czuję się w ciązy adopcyjnej :)
Może napiszesz nam coś więcej jak wygląda proces adopcji?znajoma przeszła to wszystko tzn. Szkolenia, spotkania ale to było dawno. Mój mąż często powtarza ze chciałby adoptować dziecko niezależnie od tego czy będziemy mieć swoje biologiczne czy nie. Obecnie mieszkamy za granicą i wiem ze jesteśmy przez to skresleni więc nie zaglebialam się w te sprawy. Pozdrawiam a teściowa ...ma jakieś uzasadnienie swojej opinii?myślę że swoje zdanie to ona moze mieć ale nie powinna wam nic sugerować bo ona jest tylko teściowa ...
 
reklama
Mam wynik: 189.2, dzisiaj wg om 5t0d. Juz sie stresuje, ze za nisko... Chociaz mialam pozno owu, bo w 21-21 dc.

Progesteron wysoki mi wyszedl: 46.9, ale to chyba przez to ze luteine stosuje. Czytam, ze za wysokim progesteronem sie nie przejmowac. Teraz przezyc do czwartku ;)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mialam późno owulacje. Byłam w 5tyg i nie bylo serducha, potem kazal przyjść za 4 tyg u od razu juz byl 2.5 cm szkrab [emoji16]
Beta ładna i nie ma sie czym stresować[emoji173]

W takim razie obie czekamy do czwartku, tez mam wizytę na 18:)
Zaczynam wtedy 30 tydzień [emoji7]

Jejku tyle pozytywów pięknie[emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, już środa, a ja 3dc, mimo brania luteiny @ przyszła w lany poniedziałek, luteinę odstawiłam i czekam na następne testy owu i monitoring. Jutro dzwonię męża na badanie nasienia umówić. Tzn dziś. Czytałam że jeśli się dostanie @ podczas brania luteiny to może oznaczać spadek poziomu estradiolu czy jakoś tak. Spytam lekarza o pełne badanie hormonów i harmonogram. Gratuluję zaciążonym.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, już środa, a ja 3dc, mimo brania luteiny @ przyszła w lany poniedziałek, luteinę odstawiłam i czekam na następne testy owu i monitoring. Jutro dzwonię męża na badanie nasienia umówić. Tzn dziś. Czytałam że jeśli się dostanie @ podczas brania luteiny to może oznaczać spadek poziomu estradiolu czy jakoś tak. Spytam lekarza o pełne badanie hormonów i harmonogram. Gratuluję zaciążonym.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki Kochana za wyniki badan męża i Twoje!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czuje sie fatalnie, boli mnie podbrzusze, wymiotuje, i nie mam sily na nic. Martwie sie tym podbrzuszem bo dosyc mocno pobolewal jak sie obudzilam, po wymiotach boli mniej
 
Czuje sie fatalnie, boli mnie podbrzusze, wymiotuje, i nie mam sily na nic. Martwie sie tym podbrzuszem bo dosyc mocno pobolewal jak sie obudzilam, po wymiotach boli mniej
Jesteś na l4?
No niestety to są uroki pierwszych tygodni.
Dużo wypoczywaj, znajdź sobie jakieś relaksujące zajęcie i nie zamartwiaj się

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez mialam późno owulacje. Byłam w 5tyg i nie bylo serducha, potem kazal przyjść za 4 tyg u od razu juz byl 2.5 cm szkrab [emoji16]
Beta ładna i nie ma sie czym stresować[emoji173]

W takim razie obie czekamy do czwartku, tez mam wizytę na 18:)
Zaczynam wtedy 30 tydzień [emoji7]

Jejku tyle pozytywów pięknie[emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam w czwartek o 16 i będzie 26+3 :) więc wizytujemy razem :) Ciekawa jestem ile mały będzie ważył bo dawno lekarz nie podawał mi wagi, ostatnia to z drugich prenatalnych 12 lutego gdzie miał 284g :)
 
Do góry