reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja również trzymam kciuki;) za każdą z was;) przesyłam masę wirusów ciążowych;)

Ja dziś mam lekarza na 15;) drugie połówkowe u innego lekarza bo jednak zdecydowalam się na zmianę mojej pani doktor bo mnie już denerwowała brakiem rozmowy. Praktycznie nic się od niej nie dowiadywałam. Wg nie komentowała wynikow
;/ Dlatego już dałam sobie spokój.

W pon byłam u innego tego co mi prowadził syna. Ordynatora w naszym szpitalu i tylko żałuję że nie poszłam odrazu do niego. ;) Zrobił cytologię.




16udqqmzazbcxcef.png
 
reklama
U mnie ciagle czekanie na @[emoji25] brzuch trochę bolał ale przeszło, cisza, nic się nie dzieje... złe mi i smutno... tutaj cisza na forum... patrzyłam na staraczki 2018 ale to raczej nie mój klimat... tutaj czułam , ze są bratnie dusze ale ostatnio wszystkie odpuszczacie forum, rozumiem to bo czasami trzeba odpocząć od tego wszystkiego. No nic pora chyba tez uciekać...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja jestem, czasami podczytuje ale musze troche odpuscic forum bo za bardzo się nakręcam. Trzymam kciuki za Ciebie @lili78 musi się udać

Ja mam dziś 29 dc, najdłuższy cykl 33
Więc we wtorek najpóźniej @ powinna być, nie wiem ile po owu jestem
 
U mnie czekania na @ ciąg dalszy... 15 dpo i 28 cyklu... dziś pewnie już się zjawi[emoji18]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja również trzymam kciuki;) za każdą z was;) przesyłam masę wirusów ciążowych;)

Ja dziś mam lekarza na 15;) drugie połówkowe u innego lekarza bo jednak zdecydowalam się na zmianę mojej pani doktor bo mnie już denerwowała brakiem rozmowy. Praktycznie nic się od niej nie dowiadywałam. Wg nie komentowała wynikow
;/ Dlatego już dałam sobie spokój.

W pon byłam u innego tego co mi prowadził syna. Ordynatora w naszym szpitalu i tylko żałuję że nie poszłam odrazu do niego. ;) Zrobił cytologię.




16udqqmzazbcxcef.png
Fajnie, że jesteś zadowolona ze zmiany lekarza. Daj koniecznie znać jak po wizycie :) My mieliśmy połówkowe 12 lutego i już nie mogę się doczekać trzeciego prenatalnego, żeby zobaczyć maluszka na lepszym sprzęcie. Jednak to co innego niż usg u normalnego lekarza.
 
U mnie czekania na @ ciąg dalszy... 15 dpo i 28 cyklu... dziś pewnie już się zjawi[emoji18]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ty, gdzie ty chciałaś uciekać?! Weź mnie nie strasz!! Nie ma kuwa żadnego uciekania! Bierzemy się do roboty i już! :)
Ja się wczoraj trochę zdołowałam, bo po tej wizycie u urologa mąż mi powiedział, ze lekarz znalazł mu żylaki powrózka nasiennego ale powiedział, żeby się nie martwić, ze jeden chłop na pięciu to ma, nie jest to nic groźnego. I w sumie nie zagłębialam sprawy, myśle sobie jeśli mam się nie martwić to się nie martwię. Ale wczoraj jak pierd***nięta wygooglowałam to!! [emoji57] i kuwa żałuje tego, bo oczywiście popadlam w paranoje! Dziś już trochę lepiej, bo myśląc długo o tym doszłam do w wniosku, ze rozsądnie zaufam lekarzowi, skoro mówi ze to nie groźne to chyba wie, co mówi. Nie? :)
 
Ty, gdzie ty chciałaś uciekać?! Weź mnie nie strasz!! Nie ma kuwa żadnego uciekania! Bierzemy się do roboty i już! :)
Ja się wczoraj trochę zdołowałam, bo po tej wizycie u urologa mąż mi powiedział, ze lekarz znalazł mu żylaki powrózka nasiennego ale powiedział, żeby się nie martwić, ze jeden chłop na pięciu to ma, nie jest to nic groźnego. I w sumie nie zagłębialam sprawy, myśle sobie jeśli mam się nie martwić to się nie martwię. Ale wczoraj jak pierd***nięta wygooglowałam to!! [emoji57] i kuwa żałuje tego, bo oczywiście popadlam w paranoje! Dziś już trochę lepiej, bo myśląc długo o tym doszłam do w wniosku, ze rozsądnie zaufam lekarzowi, skoro mówi ze to nie groźne to chyba wie, co mówi. Nie? :)
No raczej. W Googlach przy katarze zostaje Ci max miesiąc życia, więc wiesz... Lepiej się internetem nie sugerować :)
Będzie dobrze!

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry