reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Też jestem, ale chora znów. I przeprowadzamy się na większe mieszkanie ;) bo tu jednak z bąblem i że ja pracuję w domu nie zmieścimy się na dwóch pokojach

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

Dużo zdrowka[emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem caly czas, podczutuje, ale malo sie udzielam, bo obiecalam sobie zluzować gacie :D

Ja tez miałam taki plan ale jutro powinnam dostać @ bo wczoraj była ostatnia dawka dupka i dziś mimo wszystko troszkę smutno tak , ze to kolejny cykl nieudany...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez miałam taki plan ale jutro powinnam dostać @ bo wczoraj była ostatnia dawka dupka i dziś mimo wszystko troszkę smutno tak , ze to kolejny cykl nieudany...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze nie spisuj cyklu na straty. Bo w najmniej spodziewanym miesiącu się udaje ;)
 
Ale mnie sumienie gryzie. Zrombałam dzisiaj mojego młodego na rehabilitacji, bo trzeci dzień mi nie chce ćwiczyć tylko siedzi w kącie i popłakuje. Dostał karę i reprymendę. Serce mnie bolało jak na niego krzyczałam, ale musiałam go doprowadzić do porządku, bo nie po to tam jeździmy, żeby bąki zbijał. Przemyślał i obiecał poprawę. Zobaczymy jutro czy wziął sobie do serca mój monolog.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
 
Ale mnie sumienie gryzie. Zrombałam dzisiaj mojego młodego na rehabilitacji, bo trzeci dzień mi nie chce ćwiczyć tylko siedzi w kącie i popłakuje. Dostał karę i reprymendę. Serce mnie bolało jak na niego krzyczałam, ale musiałam go doprowadzić do porządku, bo nie po to tam jeździmy, żeby bąki zbijał. Przemyślał i obiecał poprawę. Zobaczymy jutro czy wziął sobie do serca mój monolog.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...

Czasami tak trzeba... chociaż mnie tez zawsze serce pęka kiedy młodego strofuje bo kocham go nad życie i nie mogę patrzeć na te jego oczka kiedy są smutne[emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czekam na @ i mam nadzieje, ze dziś przyjdzie bo inaczej przyszły cykl spisać muszę na straty... męża nie będzie w tygodniu kiedy będzie owulacja[emoji24][emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja czekam na @ i mam nadzieje, ze dziś przyjdzie bo inaczej przyszły cykl spisać muszę na straty... męża nie będzie w tygodniu kiedy będzie owulacja[emoji24][emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Niestety przy przyjmowaniu CLO owulacja nie jest taka prosta do przewidzenia. Występuje róznie, nie tak jak przy naturalnej. U mnie ostatnio byla w 12 dc a tym razem w 16dc. Więc nie nastawiałabym sie na konkretny dzień tylko zaplanowała wizytę u gina na monitoring :)
 
reklama
Niestety przy przyjmowaniu CLO owulacja nie jest taka prosta do przewidzenia. Występuje róznie, nie tak jak przy naturalnej. U mnie ostatnio byla w 12 dc a tym razem w 16dc. Więc nie nastawiałabym sie na konkretny dzień tylko zaplanowała wizytę u gina na monitoring :)

Czyli jest szansa... Dzięki za info bo myślałam, ze po clo będzie jak w zegarku...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry