reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Zrobiłam test owulacyjny bo tylko takie mam w domu wyszła druga kreska jaśniejsza ale wątpię że jestem w ciąży pewnie @się rozkręci. ...
U mnie taki test owulacyjny też był i potwierdził ciążę test ciążowy [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W dzień spodziewanego okresu a kreska była troszkę jaśniejsza . A na ciążowym dwie mocne krechy. Kiedy masz mieć @

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj a dziś brazowe plamienie taki sluz z nitkami nie wiem.nawet jak to.określić pewnie taki okres po prostu się rozkreca
 
Niestety właśnie mam jakieś brazowe plA mienie a szyjka twarda wysoko nie wien co to jest czy to okres się zaczyna na dodatek miałam jeden test w domu chciałam zrobić okazał się wadliwy ....
Jeszcze mam nadzieje ze to nie @ bo plamienia sie zdarzaja trzeba miec nadzieje do samego konca! Wiem ze to trudne gdy tak dlugo sie staracie ale po to jest forum by sie wzajemnie wspierac :*
 
Hej laaaski dawno mnie nie bylo. W tym miesiacu zero staran, seks tylko dla przyjemnosci. Bylam dzisiaj na monitoringu z tymi moimi wynikami- dostalam euthyrox na zbicie tsh, usg pokazalo pecherzyk 20mm takze owu pewnie jutro. Metformina i ovarin dziala u mnie cuda- cykle sie skracaja, a owulacja przeskoczyla z 22 dc na 16 :) takze jestem w miare pozytywnie nastawiona, ze w koncu zaskoczy :) co u Was?'ktora w ciazy?' Bo przyznam sie, ze nie wchodzilam na forum

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej laaaski dawno mnie nie bylo. W tym miesiacu zero staran, seks tylko dla przyjemnosci. Bylam dzisiaj na monitoringu z tymi moimi wynikami- dostalam euthyrox na zbicie tsh, usg pokazalo pecherzyk 20mm takze owu pewnie jutro. Metformina i ovarin dziala u mnie cuda- cykle sie skracaja, a owulacja przeskoczyla z 22 dc na 16 :) takze jestem w miare pozytywnie nastawiona, ze w koncu zaskoczy :) co u Was?'ktora w ciazy?' Bo przyznam sie, ze nie wchodzilam na forum

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom

Dobrze , ze jesteś [emoji8][emoji8][emoji8] jeśli o mnie chodzi to jestem 6 dpi i pierwszy cykl z duphastonem... od nowego cyklu biorę clo i zobaczymy co bedzie[emoji2] celuje w blizniaki[emoji104]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry