reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Witam się! ;) Znowu dawno mnie nie było! A więc informuje po badaniu połówkowym;)

Syn okazał się córka;)

16udqqmzazbcxcef.png
Gratulacje! Matko, jestem w szoku jak patrze na Twój suwaczek! Pamiętam jak robiłaś test, a to już 20 tydzień :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hejka dziewczyny:) witam w 8dc, kilka dni temu zauwazylam u siebie ciemna linie biegnaca od peka w dol ( byc moze to niemozliwe ale nie tylko ja ja widze) nie wiem dlaczego sie pojawila, dodam ze piersi nadal sa obrzmiale i lekko twardawe, czuje bulgotanie w brzuchu,napiecie brzucha. Dzisiaj chciałam się zbadać ale miałam problem z wlozeniem palca bo jest tam ciasno i jest ona czerwona, po @ nigdy tak nie miałam, moze to infekcja?co myslicie?
hejka dziewczyny:) witam w 8dc, kilka dni temu zauwazylam u siebie ciemna linie biegnaca od peka w dol ( byc moze to niemozliwe ale nie tylko ja ja widze) nie wiem dlaczego sie pojawila, dodam ze piersi nadal sa obrzmiale i lekko twardawe, czuje bulgotanie w brzuchu,napiecie brzucha. Dzisiaj chciałam się zbadać ale miałam problem z wlozeniem palca bo jest tam ciasno i jest ona czerwona, po @ nigdy tak nie miałam, moze to infekcja?co myslicie?
 
reklama
A ja wczoraj byłam na kontroli i gin powiedział, że to bardzo nie dobrze, że usunęli mi ten jajowód. Dawał do zrozumienia, że moje szanse spadły drastycznie. Ja nawet nie wspomniałam, że się staramy a on od razu wypalił, że jeśli za rok nadal nie będę w ciąży, startujemy z invitro. Mówił, że w sytuacji 30 lat, pierwsze dziecko i jeden jajowód nie ma czasu, by zwlekać...
Nie myślałam, że kiedykolwiek usłyszę o invitro i chyba niezbyt poważnie traktowałam swoją sytuację do tej pory...
:(
 
Do góry