reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam się w 20 Dc .
W nocy śniły mi się 2 kreseczki , aż płakałam przez sen ze szczęścia . I jak otworzyłam oczy i doszło do mnie , ze to sen to mi serce prawie pękło . Ewidentnie za dużo o tym myśle ... :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Marta wreszcie się doczekasz[emoji8][emoji8][emoji8] mnie kiedyś przez trzy noce śniły się dwie krechy[emoji14] może u Ciebie to proroczy sen i tego Ci zycze[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marta wreszcie się doczekasz[emoji8][emoji8][emoji8] mnie kiedyś przez trzy noce śniły się dwie krechy[emoji14] może u Ciebie to proroczy sen i tego Ci zycze[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zastanawiam się czy całkiem nie porzucić starań jeśli w tym cyklu się nie udało .
Moja głowa świruje . Wszystkich dookoła pocieszam i daje dobre rady a sama ze sobą nie potrafię sobie poradzić . Na sama myśl kolejnych testów owu i seksu jak w zegarku odechciewa się wszystkiego .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podziwiam Was laski..
Jesteście takimi fajterkami! [emoji123] ja bym już dawno w depresje popadła i nie wiem co jeszcze.. no jesteście niesamowite! Wasza determinacja i Wasz zapał są warte złota.
Bardzo Wam kibicuję, wierzę, że ten ktoś na górze Wam te Wasze ciężkie chwile i starania wynagrodzi [emoji173]
Codziennie dziekuje, ze nam sie udało i trzymam mocno kciuki za Wasze marzenia [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Podziwiam Was laski..
Jesteście takimi fajterkami! [emoji123] ja bym już dawno w depresje popadła i nie wiem co jeszcze.. no jesteście niesamowite! Wasza determinacja i Wasz zapał są warte złota.
Bardzo Wam kibicuję, wierzę, że ten ktoś na górze Wam te Wasze ciężkie chwile i starania wynagrodzi [emoji173]
Codziennie dziekuje, ze nam sie udało i trzymam mocno kciuki za Wasze marzenia [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png

[emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zastanawiam się czy całkiem nie porzucić starań jeśli w tym cyklu się nie udało .
Moja głowa świruje . Wszystkich dookoła pocieszam i daje dobre rady a sama ze sobą nie potrafię sobie poradzić . Na sama myśl kolejnych testów owu i seksu jak w zegarku odechciewa się wszystkiego .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

mnie seks na zawołanie tez nie kręci ale co robić...[emoji14] czasami tez dola łapie ale staram się teraz skupiać na innych rzeczach... wizja wakacji, robienie formy do bikini , treningi do maratonu ... wszystko żeby nie myśleć o tym, ze znowu @ przyjdzie i liczę, ze życie już wkrótce pogmatwa mi te plany pięknymi dwoma krechami[emoji18][emoji18][emoji18]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się! ;) Znowu dawno mnie nie było! A więc informuje po badaniu połówkowym;)

Syn okazał się córka;)

16udqqmzazbcxcef.png
Haha gratulacje córki [emoji7] dlatego mój gin na prenatalnych teraz nie chciał nic mówić odnośnie płci [emoji23] powiedział : może i jest szansa na dziewczynkę ale on na razie nic nie powie bo za wcześnie :) a lekarz z certyfikatem FMF więc podejrzewam że coś tam mógł widzieć ale nie chciał jeszcze mówić :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Do góry