reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Witajcie dziewczyny, w tym cyklu z M przytulanki tylko dwa razy były, i to w dni niepłodne wg kalendarza testów nie robiłam, no bo odpuściliśmy sobie starania ze względu na moje zdrowie, dziś 36dc @ się spoznia 3dni, piersi nie bolą ale sa bardzo duze, normalnie aż stanik jest za mały, aż tak to nigdy nie miałam przed @, ale test ciążowy wyszedł negatywnie, to już sama nie wiem, myślę że może dziś @ przyjdzie, ale aż mnie to wkurza że tak długo jej nie ma.
 
Witam w 16 dc i pierwszym z duphastonem[emoji5] mam nadzieje, ze dzięki niemu nie będę tak złe się czuć aż @ jak ostatnie cykle... po wczorajszym treningu mam mega zakwasy na nogach i tyłku [emoji16] uwielbiam to uczucie, dzisiaj robię klatkę, barki i brzuch a do tego 25 min na rowerku️‍♂️[emoji468]‍♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam w 16 dc i pierwszym z duphastonem[emoji5] mam nadzieje, ze dzięki niemu nie będę tak złe się czuć aż @ jak ostatnie cykle... po wczorajszym treningu mam mega zakwasy na nogach i tyłku [emoji16] uwielbiam to uczucie, dzisiaj robię klatkę, barki i brzuch a do tego 25 min na rowerku️‍♂️[emoji468]‍♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Brawo ! Tez lubię ten stan . Miałam iść rano na siłownie ale postawiłam na leniucha jednak dziś :) czekamy na skoki , kochamy się i zapowiada się miła sobota :) a No i u mnie 18 Dc . [emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny, w tym cyklu z M przytulanki tylko dwa razy były, i to w dni niepłodne wg kalendarza testów nie robiłam, no bo odpuściliśmy sobie starania ze względu na moje zdrowie, dziś 36dc @ się spoznia 3dni, piersi nie bolą ale sa bardzo duze, normalnie aż stanik jest za mały, aż tak to nigdy nie miałam przed @, ale test ciążowy wyszedł negatywnie, to już sama nie wiem, myślę że może dziś @ przyjdzie, ale aż mnie to wkurza że tak długo jej nie ma.

Trzymam kciuki aby może okazał się szczęśliwy ten miesiąc . Takie niespodziewajki są widzę najczęstsze :) na pewno częstsze niż te wyliczone i wyczekane :)
Może na test ciut za wcześnie . Przytulanki były po owu czy raczej przed ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny, w tym cyklu z M przytulanki tylko dwa razy były, i to w dni niepłodne wg kalendarza testów nie robiłam, no bo odpuściliśmy sobie starania ze względu na moje zdrowie, dziś 36dc @ się spoznia 3dni, piersi nie bolą ale sa bardzo duze, normalnie aż stanik jest za mały, aż tak to nigdy nie miałam przed @, ale test ciążowy wyszedł negatywnie, to już sama nie wiem, myślę że może dziś @ przyjdzie, ale aż mnie to wkurza że tak długo jej nie ma.
A moze mialas plodne i owu sie przesunela a na test bylo za szybko?
 
U mnie 8 dzień cyklu i jakoś zero chęci do działania :( chyba już straciłam wszystkie nadzieje.. w dodatku po tych tabletkach CLO mam wieczne stany depresyjne, totalnie nic mnie nie cieszy :(

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 8 dzień cyklu i jakoś zero chęci do działania :( chyba już straciłam wszystkie nadzieje.. w dodatku po tych tabletkach CLO mam wieczne stany depresyjne, totalnie nic mnie nie cieszy :(

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Głowa do góry!!! Jesteś taka młodziutka i wszystko co najlepsze przed Toba[emoji8] jak nie masz ochoty na „dzialanie” to odpuść sobie kilka dni a nawet cały cykl... a zamiast tego spacer, książka, fajny film...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie 8 dzień cyklu i jakoś zero chęci do działania :( chyba już straciłam wszystkie nadzieje.. w dodatku po tych tabletkach CLO mam wieczne stany depresyjne, totalnie nic mnie nie cieszy :(

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Pamietaj ze nie jestes sama i wszystkie tu mamy takie stany "depresyjne" a bynajmniej wiekszosc, tym ktorym sie nie udaje :* trzymam kciuki za nas wszystkich aby w tym roku posypaly sie kreseczki jak lawina ;)
 
Do góry