reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Biedronka Ty nie dość, ze demon sexu to jeszcze super pieczesz ciasta!!![emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nooo podziwiam bo to sa 2 dziedziny, w których ja nie zdobywam złotych medali... nawet mi sie brąz nie należy[emoji24][emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
hejka witam w 30dc do@ jeszcze 3 dni, wczoraj pobolewał mnie lewy jajnik, a dzisiaj lekko pobolewal prawy, i piersi bola i swedza, wiec jestem ciekawa czy to na @ czy na cos innego, wiec czekam
 
@Biedronka0506 [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] zatkało mnie! Co tu dużo mówić! Zajebioza :)
A ja właśnie jestem w drodze do PL!! [emoji1][emoji1]
 
Mnie naszło zrobić spaghetti z krewetkami a do tego białe wino i tak sobie siedzimy z mężem i oglądamy tv[emoji16][emoji16][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry