reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Gratulacje !!!
Ile cykli starań ?
Nie liczyłam, bo mam nieregularne i dlugie. Ale około roku. Dopiero w tym cyklu zrobilam test owulacyjny, a wcześniej pewnie nie moglismy się wstrzelić w owulację. Także polecam jednak te testy od prawie miesiaca brałam witaminę d3 może i ona miala w tym jakis udzial

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurczę test ovu wyszedł mi już chyba pozytywny a to dopiero 9 dc... chociaż mam wątpliwości czy owulacja będzie w tym cyklu bo to cholerne tsh nie daje mi spokoju... do tego pieczarkarnia i przez te globulki już kompletnie nie wiem jaki mam śluz...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
dziewczyny nie dostałam okresu! boję się testowac! zazwyczaj mam cykle 26-29 dni a dzisiaj przypada 31 dzień! Dodajcie mi otuchy i zmobilizujcie do zrobienia testu, tak sie rozczarowania :(
 
dziewczyny nie dostałam okresu! boję się testowac! zazwyczaj mam cykle 26-29 dni a dzisiaj przypada 31 dzień! Dodajcie mi otuchy i zmobilizujcie do zrobienia testu, tak sie rozczarowania :(
Sikaj dzielnie!!!![emoji110][emoji110][emoji110] trzymam kciuki[emoji1][emoji1][emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny nie dostałam okresu! boję się testowac! zazwyczaj mam cykle 26-29 dni a dzisiaj przypada 31 dzień! Dodajcie mi otuchy i zmobilizujcie do zrobienia testu, tak sie rozczarowania :(
Sikaj wszystkie tu trzymamy kciuki!! :*

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Do góry