reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ale kuwa laska!!! [emoji7]
Właśnie chciałam to napisać[emoji7]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Przy obwodzie 65 to i brzmi zlowieszczo- wiem coś o tym bo sama ost bylam w esotiq i Pani dala mi najw rozmiar z 65 pod biustem (65g) i był za maly[emoji23]
Aktualnie nosze 65F i cycki mi sie wylewaja ale nie mogę znaleźć nic w sklepach;/ a 70 pod biustem mam za luźne

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Ja z obwodem mam dokładnie to samo, przed ciążą 65 g :)
Ja lubie półusztywniane staniki i kupuje z Gaia albo Ava Lingerie :)
Dokładnie msm tak samo,
 
To co tak cicho siedzisz? Tesknimy[emoji8] u mnie 6 dc jutro ide do gin i zastanawiam sie czy nie bedzie za pozno na branie clo jak cos bo zazwyczaj bierze sie od 5 dc przez piec kolejnych dni. Tak na marginesie to nakrecam sie jak glupia, ze mam za niski progesteron i ze jutro mi powie, ze menopauza mnie dogania...stresa mam[emoji22]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi kazali brac clo od 2dc w sumie tood drugiego dnia mocnego krwawienia czyli czasem wyszlo, ze byl to 3 dc.
 
@AgaRS90 matko, to już 20sty tydzień!!! Jak to zleciało, a pamietam twoj cień na teście :) zazdro! Teraz to już masz luzik i tylko czekać na maluszka. Zakupy jakieś porobione? :)
Kilka śpiochów i pajacyków, nic więcej.
Jeszcze czas [emoji23]
No leci ten czas leeeeci [emoji173] jutro zaczynamy 21:)
Pozdrawiamy z Grzesiem [emoji173]
1517423317-2ab3859520df7dfa-aaaaaa.jpeg

1517423353-92b4a0065ca73ceb-aaaaaa.jpeg


9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
@AgaRS90 matko, to już 20sty tydzień!!! Jak to zleciało, a pamietam twoj cień na teście :) zazdro! Teraz to już masz luzik i tylko czekać na maluszka. Zakupy jakieś porobione? :)
Oj leci ten czas... Mam nadzieje, ze za niedlugo i my bedziemy patrzec na nasze suwaczki i wspominac dzien kiedy zobaczylysmy upragnione dwie kreski[emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj leci ten czas... Mam nadzieje, ze za niedlugo i my bedziemy patrzec na nasze suwaczki i wspominac dzien kiedy zobaczylysmy upragnione dwie kreski[emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno tak bedzie [emoji7]
Mówię Wam to JA! [emoji123]
codziennie trzymam kciukasy [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Do góry