reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Najbardziej nie lubię dostawać @ na wieczór, bo mam wtedy dylemat od kiedy liczyć sobie 1dc. Niby mój gon twierdzi, ze jak na wieczór to żeby liczyć sobie od następnego dnia. Ale na wieczór do której godziny?! I taka mam rozkminke dzisiaj, bo coś czuje ze na wiecOr dostanę :)
 
reklama
Najbardziej nie lubię dostawać @ na wieczór, bo mam wtedy dylemat od kiedy liczyć sobie 1dc. Niby mój gon twierdzi, ze jak na wieczór to żeby liczyć sobie od następnego dnia. Ale na wieczór do której godziny?! I taka mam rozkminke dzisiaj, bo coś czuje ze na wiecOr dostanę :)
Ja kilka razy dostałam w nocy [emoji23] wtedy to pytanie czy zaczęło się jeszcze wczoraj czy dziś [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
@AgaRS90 mój kupuje w big star ze albo ostatnio bardzo fajna bomberke kupił w Reserved. Kiedyś też w H&M. Musicie sobie pochodzić po sieciowkach, bo niektóre są na serio fajnej jakości.

@Jotka_Szczotka ja widzę. Ale dupo! Miałaś na mnie czekać do 18.01 i co? [emoji14]

Cześć.
25dc. Jajniki mnie bolą, dzisiaj zakłuło mnie tak, jak przy @, cycki bolą tak, że po schodach zejść nie mogę i śpię na stojąco. Pogoda mnie dobija [emoji14]
Dzisiaj na obiad serwuje zupę jarzynową, bo jak zobaczyłam mrożonkę, to aż mi w mózgu coś przeskoczyło i musiałam tę zupę dzisiaj zrobić. Mój załamany tym faktem, ale coz. Z moimi smakami nie wygra :D


Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AgaRS90 mój kupuje w big star ze albo ostatnio bardzo fajna bomberke kupił w Reserved. Kiedyś też w H&M. Musicie sobie pochodzić po sieciowkach, bo niektóre są na serio fajnej jakości.

@Jotka_Szczotka ja widzę. Ale dupo! Miałaś na mnie czekać do 18.01 i co? [emoji14]

Cześć.
25dc. Jajniki mnie bolą, dzisiaj zakłuło mnie tak, jak przy @, cycki bolą tak, że po schodach zejść nie mogę i śpię na stojąco. Pogoda mnie dobija [emoji14]
Dzisiaj na obiad serwuje zupę jarzynową, bo jak zobaczyłam mrożonkę, to aż mi w mózgu coś przeskoczyło i musiałam tę zupę dzisiaj zrobić. Mój załamany tym faktem, ale coz. Z moimi smakami nie wygra :D


Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Zupa dzisiaj widzę w modzie ;)
 
Najbardziej nie lubię dostawać @ na wieczór, bo mam wtedy dylemat od kiedy liczyć sobie 1dc. Niby mój gon twierdzi, ze jak na wieczór to żeby liczyć sobie od następnego dnia. Ale na wieczór do której godziny?! I taka mam rozkminke dzisiaj, bo coś czuje ze na wiecOr dostanę :)
A weeeeeź :) sprawa życia i śmierci :D
 
Ja juz chce testowac!!!!!!! A tu dopiero 4dpo[emoji36][emoji36][emoji36]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@AgaRS90 mój kupuje w big star ze albo ostatnio bardzo fajna bomberke kupił w Reserved. Kiedyś też w H&M. Musicie sobie pochodzić po sieciowkach, bo niektóre są na serio fajnej jakości.

@Jotka_Szczotka ja widzę. Ale dupo! Miałaś na mnie czekać do 18.01 i co? [emoji14]

Cześć.
25dc. Jajniki mnie bolą, dzisiaj zakłuło mnie tak, jak przy @, cycki bolą tak, że po schodach zejść nie mogę i śpię na stojąco. Pogoda mnie dobija [emoji14]
Dzisiaj na obiad serwuje zupę jarzynową, bo jak zobaczyłam mrożonkę, to aż mi w mózgu coś przeskoczyło i musiałam tę zupę dzisiaj zrobić. Mój załamany tym faktem, ale coz. Z moimi smakami nie wygra :D


Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Przejrzałam wszystko i wyobraźcie sobie, ze wpadłam do vistuli bo ost kurtka stamtąd właśnie i co? Kupiłam w takiej promocji ze ja pierdziu!
Kosztowała UWAGA 850 zł [emoji16]
A po rabatach (juz byla przeceniona + jeszcze po zalogowaniu sie na stronę 20%znizki na płaszcze i kurtki) wyszlo 270!
Jest na prawdę ciepła z puchem gesim.
4f, hm, Big star, wszystko obejrzałam i w sumie tutaj cena i okazja najlepsza:)

Dzieki dziewczyny za rady!:)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Do góry