reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja od owulacji generalnie mam wyższa ale od 2 dni to już taki stan podgorączkowy i katar od wczoraj nos zatkany


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja wlasnie nie czuje sie chora, ale czuje jak mnie glowa cmi... cisnie ie mam niskie wiec to nie od cisnie ia.

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
reklama
Dziś doszły jakies dziwne kłucia szarpania w podbrzuszu ciągniecie jakbym miała zakwasy i trochę jak na @ ale tak inaczej racEj takie uczucie mam jakby mi ktoś żelazko położył


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja sie wlasnie dowiedziałam , ze mój lekarz jest na l4 i z jutrzejszego monitoringu nici [emoji31][emoji31][emoji31][emoji31] cały cykl czekałam i ch****j


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co to za torbiel? Jak byłam u gina na kontroli to mi powiedział że widać że mi torbiel ostatnio pękł na jajniku i czy jakiś ból czułam?ja nic nie czułam i nie widziałam że ktoś mi w jajniku mieszkał przezjakus czas zastanawiam się tylko czy to mogło być przyczyną bezplodnosci
Poki co mialam zrobic badania by gin stwierdzil jaki to torbiel. Ale skoro badania wyszly mi dobrze to nie martwie sie. Gin tez mi gadal ze ten torbiel moze sam peknac przy @.

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
Co to za torbiel? Jak byłam u gina na kontroli to mi powiedział że widać że mi torbiel ostatnio pękł na jajniku i czy jakiś ból czułam?ja nic nie czułam i nie widziałam że ktoś mi w jajniku mieszkał przezjakus czas zastanawiam się tylko czy to mogło być przyczyną bezplodnosci
A no i torbiel utrudnia zajscie w ciaze:/

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
Ech... 19 dc, a mnie wszystko ciągnie, cisnie, uwiera w podbrzuszu. Cycki mnie bolą, urosły o rozmiar i nie jestem w stanie nawet nosić stanika normalnego (chodzę w sportowym. Mój chlop załamany :D) i w ogóle czuje się jak kupa. Mój organizm chyba doszedł do wniosku, że sprawdzi jak szybko jest w stanie wykończyć mnie fizycznie.
A pani z BOK z UPC dzisiaj chyba wzięła sobie do serca, żeby wykończyć mnie psychicznie. (Boże... Ja do niej jedno mowie, ona drugie, jak pytam o co chodzi, to odpowiada mi trzecie :D)
Tak więc no. Jeszcze 2 tyg do @, więc jest możliwość, że zdechnę.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry