reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A w ogóle to miałam wam opowiedzieć co mi się śniło, wiec:
Śniło mi się, ze poszłam do jakiegoś publicznego wuceta i sikalam na test na narciarza (naprawdę mi się chciało siku, często mi się to zdarza, ze pęcherz mi rozsadza i si mi się, ze sikam. Dobrze, ze potem się budzę a nie leje w łóżko :))) No i później ten test interpretowalysmy z moja kumpela z ławki z technikum, której nie widziałam od matury, czyli jakieś 14 lat! Nie wiem skąd ona nagle w mojej głowie [emoji848][emoji848][emoji848] w każdym razie ten test był pozytywny!!!! Ale kuzwa w tym śnie wiedziałam, ze to sen i mówię: „nie ciesz się to tylko sen!” I się obudziłam. Szkoda ze nie mam proroczych snów, taki ze mnie mugol :)
Dziękuje za uwagę! [emoji16]
 
A w ogóle to miałam wam opowiedzieć co mi się śniło, wiec:
Śniło mi się, ze poszłam do jakiegoś publicznego wuceta i sikalam na test na narciarza (naprawdę mi się chciało siku, często mi się to zdarza, ze pęcherz mi rozsadza i si mi się, ze sikam. Dobrze, ze potem się budzę a nie leje w łóżko :))) No i później ten test interpretowalysmy z moja kumpela z ławki z technikum, której nie widziałam od matury, czyli jakieś 14 lat! Nie wiem skąd ona nagle w mojej głowie [emoji848][emoji848][emoji848] w każdym razie ten test był pozytywny!!!! Ale kuzwa w tym śnie wiedziałam, ze to sen i mówię: „nie ciesz się to tylko sen!” I się obudziłam. Szkoda ze nie mam proroczych snów, taki ze mnie mugol :)
Dziękuje za uwagę! [emoji16]

Japrdl... jak się czytam, to nie wiem jak ja ta maturę zdałam i to całkiem niezle [emoji23][emoji23]
 
Wczoraj jak poszlismy spac to nastawilam budzik w tele i zostawilam na stole tyle ze w nocy synek plakal to poszlam do niego do pokoju spac a tele niewzielam. Niby rano jak budzik dzwonil w 2 pokoju to chlop przynisl go do mnie i budzil tyle ze ja pamietam to jak przez mgle. Wiec obudzilam sie potem sama jakos przed 8 i szybko mlodego szykowalam do przedszkola. Zwrocilam delikatnie uwage mezowi ze mogl juz nie isc spac tylko sam od siebie wyszykowac syna to burczal mi ze on pracuje i ja mam sie tym zajmowac. No i potem samo poszlo z siebie ze zaczelismy sie wadzic.
Co do bety to jestem juz po i czekam az wyniki sie pojawia w necie.
O jaaaaaa. . No to rzeczywiscie slabo.. kurde okropne jest jak facet tak mysli. Moj mąż wszystko robi przy synku, no ja niby pracuje tez, ale nawet jak mamy urlop to wszystko robimy zammiennie. Eeh...

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
reklama
KatiNails gratuluję! Super, że się udało :)
Kasienka3b kciuki za betę, jestem dobrej myśli :)

Dziewczyny jestem jestem, nie opuściłam Was tylko tyle się dzieje ciągle, że brakuje czasu na dokładne czytanie forum.
Wczoraj miałam wizytę u endokrynologa, dzień wcześniej zrobiłam powtórkę TSH i przy okazji FT3, FT4 i przeciwciała anty TPO. TSH po 5 tabletkach Euthyroxu 50 spadło z prawie 11 do niecałych 7 :) Pozostałe wyniki były w dolnych granicach normy :) Od dziś biorę zwiększoną dawkę Euthyroxu do 75. Kolejna wizyta u endo 2 stycznia. Za równy tydzień prenatalne i już mam stresa. Chciałam mieć niespodziankę i płeć poznać dopiero przy porodzie jednak M zmienił zdanie i jednak chce wiedzieć już [emoji14] Więc po niespodziance. Ciekawe czy uda się ją określić na tych badaniach bo będzie to dopiero 11+2.
Co lekarz mówi o tak wysokim tsh? Ja nie cały miesiąc przed ciąża miałam tsh na poziomie 3800...
Teraz jestem w 4 tygodniu, świeżo po teście i strasznie się boję że przez tarczyce coś będzie nie tak.
Czy od początku ciąży badalas tsh?

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry