reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzien dobry:)
Witam 21dc. Wczoraj caly dzien przelezalam bo glowa myslalam ze mi peknie. Dzis nie jest lepiej a do tego czuje ze lapie mnie chorobsko.
Co dzis na obiad robicie? Bo ja pustka w glowie.
 
reklama
Dzien dobry:)
Witam 21dc. Wczoraj caly dzien przelezalam bo glowa myslalam ze mi peknie. Dzis nie jest lepiej a do tego czuje ze lapie mnie chorobsko.
Co dzis na obiad robicie? Bo ja pustka w glowie.
Mój D chce dziś hamburgera więc pewnie faktycznie zrobię
1512028881-fec99abf01f365cc-aaaaaa.jpeg


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mniam ale moj chlop to raczej by tym nie pojadl. Musze jakies miecho zrobic.
Kasia pojadlby pojadlby :)
W tym hamburgerze jest wielki koltet wołowy(Można zawsze zrobić z dwoma kotletami), boczek smażony, wielki plaster sera prażonego, plus sosy, ogórki, pomidory, sałata, cebula . Możesz dodać wszystko co się da :)
I potem jak podaje to wbijam wykałaczkę bo jest tak wielki że inaczej się rozpada ;)
Mój stary ostatnio wymiekl w połowie drugiego hamburgera [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O mój Boże... Dawaj adres, jestem na obiedzie u Ciebie :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czekam na lidlomixa którego teściowa ma mi kupić teraz jako prezent ślubny [emoji14] (robi dokładnie to samo co oryginalny Thermomix) wtedy to dopiero będą obiady, desery, domowe pieczywo i wiele wiele innych :D
Już się doczekać nie mogę :D

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzuch boli na@ i czuję tam tak mokro i ciepło jakby zaraz miał przyjść okres. Pokazałam test mojemu i on zareagował tak jak ja, niby się cieszy ale mówił, kurde żeby nie było tak jak ostatnio :(
 
reklama
Do góry