reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
chc
Ja paliłam jakieś 5 lat. Jak doszłam do całej paczki dziennie, powiedziałam stop. Zaczęłam też się przyłapywać na tym, że śmierdzę. Rzuciłam z dnia na dzień. Bez żadnej suplementacji. Miałam dwie apki 'Smoke Free' i 'I don't smoke'. Fajnie pokazują małe sukcesy i oszczędności.

Warto spróbować. Odkąd nie palę, czuję się dużo lepiej i mam więcej energii. Ale wiem, jak to trudno zrezygnować z tego porannego papierosa. Chcesz rzucić?
Chciałam pare raz próbowałam ale za nerwowa jestem a mój M stwierdził zr jak rzucę to dzieciaki pozabijam
 
Hej! Piszę co nowego u nas: jestem prawie pewna że dziś jest owulacja. W południe kłuło mnie lekko w podbrzuszu, a teraz zauważyłam śluz z pasmami krwi (czasem mi się to zdarza w czasie płodnych dni). Wczorajszy wieczorny test owulacyjny był co prawda negatywny, ale druga krecha była najciemniejsza ze wszystkich ostatnich dni. No i to mi dało do myślenia. Może po prostu mocz był za bardzo rozcieńczony. Na opakowaniu jest napisane, żeby nie pić przed badaniem przez 2 godziny, ale nie za bardzo się do tego stosowałam. Ostatnio w pracy mało piję i po powrocie muszę uzupełnić płyny :p nie było to 1,5 l co prawda, ale jednak... Ostatnio z mężem działamy codziennie. Mam nadzieję, że "coś" z tego będzie :D Niby mówią, żeby co 2 dni, ale olewamy to.
 
reklama
Do góry