reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Witam się, naszczescie @sie rozkrecila=) bo balam sie zenie to bedzie jakoes slabe plamienie, ale jest ok. Oczyszczam się. Jesli sie teraz nie udalo=) przerywamy starania na dwa miesiące=) bede sobie brala regularnoe leki przez ten czas. Wyluzuje się, i od grudnia spróbujemy sobie odnowa=)
A jaki leki będziesz brała?
Witajcie . Kawa na ławie.
Moja owu się przesunęła czuję po sobie że to dziś.
No to działaj dzisiaj :D
 
Witam się, naszczescie @sie rozkrecila=) bo balam sie zenie to bedzie jakoes slabe plamienie, ale jest ok. Oczyszczam się. Jesli sie teraz nie udalo=) przerywamy starania na dwa miesiące=) bede sobie brala regularnoe leki przez ten czas. Wyluzuje się, i od grudnia spróbujemy sobie odnowa=)
A dlaczego na 2 miesiace stop ze staraniami? Czyz by niechcesz zostac mamusia wakacyjna?
 
reklama
Ja dzis 7 dc. Jutro wracam do gry. Powiem Wam szczeze ze chyba stalam sie obojetna i doszlam do wniosku ze nic na sile. Przemyslalam wszystko i jak bedzie i sie uda to super a jak nie to trudno. Moze ma tak byc ze nie udaje mi sie. Wpierw do porzadku ogarne swoje obecne zycie i zajme sie moim synkiem. Powodzenia Wam dzieczyny. Ja pasuje z forum. Bede co jakis czas zagladac co u Was.
 
Do góry