reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Jakoś tak mi niezręcznie pisać co u mnie pośród tych radosnych nowin, ale muszę się komuś wygadać bo mi smutno i źle... Otóż będąc wczoraj na monitoringu usłyszałam dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że jest pęcherzyk prawidłowej wielkości, a ta gorsza jest taka, że prawdopodobnie mam polip w macicy, który może skutecznie utrudniać osiągnięcie zamierzonego celu.... także raczej nie mam szans na ciążę w tym roku. Za miesiąc mam iść na zabieg histeroskopii, co wiąże się z przerwaniem starań.
Ale juz wiesz czemu sie nie udawalo i co musisz robic by bylo lepiej. Poddasz sie zabiegowi a potem bedzie tylko lepiej i naprwno sie uda Wam:)
 
Dziewczyny byłam u ginekologa
Dzisiaj mnie nie badał nie ma sensu bo za wcześnie
Usłyszał mój kaszel i się za głowę złapał do tego mnie opier....dolil ze nie biorę tego antybiotyku i że mogę sobie krzywdę zrobić tak długim i okropnym kaszlem..
Za tydzień powinno być wszystko pięknie widać o ile na prawdę sobie nic złego tym kaszlem nie zrobiłam :(
Jestem umówiona w czwartek i do tego czasu chyba się zamartwie tak mnie nasyraszyl że takie choróbsko może źle na ciążę wpłynąć..
W pon chyba pójdę ma betę to mnie uspokoi jak będzie rosła.

Wyniki bety i progesteronu się mu podobały , jest ok.

L4 mam od rodzinnego, kazał pociągnąć do wizyty u niego i potem powiedział l4 od niego (z racji zawodu powiedział że do pracy nie ma szans) i w sumie też tak planowałam że nie będę pracować...

No nic trzymcie teraz za mnie kciuki dziewczyny. Ja będę się ostro kurować

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Bede 3 mac kciuki i zdrowka:)
 
Witam wszystkich :)
Ja tez czekam na testowanie. Siedze jak na szpilkach.
W lutym urodzilam moja sliczna coreczke. Pierwszy okres dostalam dopiero 5wrzesnia. Takze juz dlugie opoznienie. Okres nie przyszedl po miesiacu ale wiedzialam ze tak moze byc bo wciaz kp. Chcemy z mezem drugie bobo. Codziennie robilam testy ovu ale nic sie nie dzialo. Dopiero w sobote test pokaz ovu. Wtedy bylo ❤ i w nd drugi raz. Od pon mam bole podbrzusza. Mysle jednak ze za duzo o tym mysle i swiruje. Dni leca powoli a chcialabym juz przetestowac. Nie zrobie w terminie miesoaczki bo nawet nie wiem kiedy by miala byc. Chyba nie wytrzymam i zrobie w nd rano choc chyba za wczesnie...
3 mam kciuki by sie udalo:)
 
reklama
Przykro mi, nawet nie chce sobie wyobrażać przez co przeszłaś! A ja tu się nad sobą pastwie aż mi głupio [emoji15]
Nie potrzebnie. Ja mam grubą skórę. Sama czasami się zastanawiam czy nie powinnam się czuć gorzej psychidzie po ciąży pozamacicznej i teraz po poronieniu. Mówię o tym otwarcie i opowiadam każdemu moją historię kto tylko chce coś wiedzieć.

...marzenia mają wielką moc...
 
Do góry