reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Fabimama wychodzi tak jak mi w tych dniach okolo owulka ..obserwacja po sluzie więc wszystko mozliwe..a okres 22sierpnia wiec miesiac pozniej...wlasnie slyszalam ze pare h badz dni moze zostac uwolnione 2 jajeczko ;) ale traf!
Limonka trzymam kciuki
Ja zaluje ze caly miesiac sie niebzykalismy (przez bolesci po ovu jakos ochoty nie było) hahahah
 
reklama
Fabimama wychodzi tak jak mi w tych dniach okolo owulka ..obserwacja po sluzie więc wszystko mozliwe..a okres 22sierpnia wiec miesiac pozniej...wlasnie slyszalam ze pare h badz dni moze zostac uwolnione 2 jajeczko ;) ale traf!
Limonka trzymam kciuki
Ja zaluje ze caly miesiac sie niebzykalismy (przez bolesci po ovu jakos ochoty nie było) hahahah
A widzisz :) bo najlepiej przy staraniach to przez caly cykl co 2 dni :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.
Dziewczyny też takie senne coś jesteście? Ja z racji krótkiej elki do konca tyg. w domu siedze i powiem szczerze, mogłabym bez przerwy spać i spać. A tu młodą obudzic do szkoly, potem M wraca z nocki, seksik, on idzie spać, ja po kolacji i śniadaniu zmywam naczynia, wstawiam pranie, zakupy na obiad i chcialam książkę poczytac i zamiast tego padlam. Od wtorku tak mam. Ziewam jak pokręcona. A dzisiaj 10dc dopiero. Takie senności to zwykle tuż przed @ mam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Elodia ja tez he

Fabimama no powiem ci ze ... Normalnie kochamy sie czesto.. B czesto ale w tym cyklu przez to cale
Myślenie... Dni plodne ...dojrzewanie plemnimow bla bla bla. A potem te bolesci moje i tak jakoś brak naszej inicjatywy . no dramat hee
Az któregos dnia pomyslalam ze z ta owulacja teraz po tabsach to ciort wie a my tylko w środku cyklu strzelalismy ehh no nic

Czekam sobie majac jakies uklucia jajnikow itp eh no nic
Takze jak dostane @ to wravam do starego naszego schematu hehe
 
Witam Panie :) Nie pisałam przez parę dni ale 19 września gin mi podał zastrzyk z pregnylu na pęknięcie, więc teraz w tych dniach staranka i jak sobie obliczyłam to jakoś 3 października mogę testować.. Ależ mi się dłużą te dni, najlepiej to już bym chciała wiedzieć
 
@nowamama my staraczki jesteśmy za bardzo niecierpliwe ;) i przez to tak długo to trwa. W tym cyklu póki co mojw myślenie jeszcze jest apokojne, na zasadzie będzie co ma być i już nawet nie myślę kiedy będzie owu czy coś, a kochamy się tak co drugi dzień.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Zawsze sie niecierpliwimy bo jak sie tak dlugo czeka to straszliwie sie dluuuzy.
U mnie 4 dzien spiznienia @ ale testu nie zrobilam jeszcze chociaz strasznie mnie kusi.
 
reklama
Do góry