reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A ja na jutro mam ginekologa i jutro rano kolejny tes zobaczymy co będzie dziś 9 dzien kiedy @ się spóźnia a test z soboty negatywny czasem coś mnie zakluje A dziś poczułam takie jak by laskotanie ciekawe czy coś na zeczy jest czy zemna coś nie tak
 
reklama
A ja na jutro mam ginekologa i jutro rano kolejny tes zobaczymy co będzie dziś 9 dzien kiedy @ się spóźnia a test z soboty negatywny czasem coś mnie zakluje A dziś poczułam takie jak by laskotanie ciekawe czy coś na zeczy jest czy zemna coś nie tak
 
Oh Edzia . przykro mi:(
Kari trzymajnsie buziaki
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-09-13-18-55-33.png
    Screenshot_2017-09-13-18-55-33.png
    103,9 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Chyba poczekam do srody.. Brzucho juz nie boli.. Strasznie mokro .Cos tam kluje masakraaaaaaaaaa osiwieje heheh
Jak wroce zobacze czY testy przyszly .oby
Ja kupilam dzis test, wiec chyba rano zrobie.. wg planowanej @ no chuba ze cos przyjdzie bo mnie znowu babluje jak glupie. W ogole dzis czuje sie slabo... i jakas rozdrazniona jestem
 
Do góry