reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Sabina49 nie zalamuj sie ja wlasnie tez tak mialam znowu sie nie udalo ale nie mozna popadac w skrajne emocje przed Tobą jeszcze wiele cykli napewno sie uda trzeba byc pozytywnie nastawionym inaczej sie nie uda.nie mysl ze to zle widocznie nie byl ten czas.jA sie nie zalamuje inaczej bym zwariowala. Trzymaj sie.
 
Po porodzie miesiaczki byly dlugie, ledwo sie konczyly..nieraz dw dni - niekiedy 4 i powracaly na nowo. Mozna powiedziec ze po porodzie mialam stale okres :/
Dopiero potem.zaczelam brac anty nowej generacji to miesiaczki sie ustabilizowaly, były co 27 dni. I jak zaczelam sie starac to dzieki.Bogu miesiaczki tez byly co 27 dni ale zawsze bardzo obfite :( ..
nie owulowalam w ogóle przy pco, testy byly + a owulacji.nie.bylo wcale !!!
Cale jajniki pelne cyst, wygladaly jak winogrona ..dopiero na.forun laski pisaly o ziolach ojca sroki wiec jeden jajnik po nich sie oczyscil a drugi.w ogole nie pracowal.
W udanym cyklu mialam.owu tylko z lewego ale jak.widac starczyl i ten jeden jajnik ;)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Aha i zawsze plamilam przed okresem, niekiedy juz w 9dc i potem w.15....niekiedy i żywa krew leciala......
Na swoja odpowiedzialnosc zaczelam sama lykac progesteron
100mg rano.i 100 wieczorem. Tak mi dziewczyny poradziły. Podejrzewam ze gdyby nie clo i nie progesteron to do dzis nie zaszlabym :/


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Hej kochane mam problem. Zostało mi 5 dni do miesiączki. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Dziś zauważyłam że brodawki mi się powiększyły i trochę spuchly. Czy to może być coś groźnego? Ogólnie od tygodnia troche szczypia mnie sutki i są bardziej prawdziwe. Staramy się o dzidziusia ale nie wiem czy to objaw ciąży mógłby być? Czy coś poważniejszego? Piszę ponieważ boję się a do gin mogę zapisać się dopiero w poniedziałek.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w 1 ciazy mialam bolace i opuchnięte sutki....w tej raczej brak objawow przed, dopiero w dzien okresu jakis ból.
Trzymam kciuki aby to była jednak ciaza :)

Beny ziola mozesz pic na dwa sposoby : od 1 dc do 15 (czyli teoretycznie do owulacji)
I nie wykonujesz zadnych przerw.

Mozna tez pic przez 3 miesiace oczywiście zawsze na wieczor przed pojsciem spac i potem przerwa miesieczna.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Carmen 24 dzieki za odpowiedz.
melisa129 tez mam brodaeki opuchniete i bolace
Nie wydaje mi sie ze to cos groznego.piszesz ze jestes przed @ wiec moze to dlatego lub ci sie udalo i ciaza. Trzymam kciuki
 
Do góry