reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hejka dziewczyny. Trafilam tutaj przypadkiem bo szukalam informacji na temat ciazy. Od kilku miesiecy staram sie z moim chlopakiem o malenstwo, w maju mialam wyciagniety implant antykoncepcyjny i od tamtego czasu dzialamy. Efektow niestety brak, caly czas doszukiwalam sie objawow ciazy i robilam testy ale niestety bez skutku, w koncu jednak odpuscilam. Od kilku dni znow zrobilam sobie nadzieje, ze moze tym razem i siedze jak na szpilkach modlac sie aby okres do mnie nie zawital :(
 
Hej dziewczyny

Sory że się nie odzywam ale ostatnio jakiś dołek mnie dopadł. Nie mam weny ani nastroju na nic. Wszystko mnie drażni. Starania hmmm staram się o tym nie myśleć. Nie odpuścilam ale staram się nie zaprzatac tym głowy non stop. Nawet na serduszkowanie nie nalegam. Szczerze to nawet nie wiem który dzień cyklu mam. Może jak zresetuje głowę to pójdzie. W sumie niejedna z was o tym pisała. Postaram się wpadać częściej bo widzę że wątek odzyl trochę:)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny ;)
Nie powiem było bardzo ciężko. Najgorzej było w Lutym jak był termin porodu i w Lipcu jak była rocznica odejścia naszego aniołka. W tym miesiącu jest rok jak sie staramy. Daje sobie czas do wakacji następnych i odpuszczamy całkowicie. Trzymam za wszystkie kciuki!!!
 
@limonka8721 ja jestem kolejnym przykładem odpuszczenia ;-) ;) W końcu się uda!

@Sabina49 witaj i powodzenia :tak:

@Fabimama trzymam kciuki, nie poddawaj się za szybko, macie jeszcze czas :blink:

Hope - gdybym sie poddała juz bym sie nie starała. Wiesz mój maz skończył 40 w tym roku ( nie wiem na ile czytalas moje posty- założenie było ze do jego 40 sie staramy. Potem odpuszczamy. Po poronieniu ustalilismy ze co ma być to bedzie) ale tez nie chce żeby z dziecka się śmiali -ze "dziadek" go odbiera ze szkoły ;) mimo ze maz nie wygląda na swój wiek. Wiec to bardziej moja decyzja ze do wakacji próbujemy. Mamy juz 3 dzieci ( 2 z jego pierwszego małżeństwa - ale to juz dorosłe chłopaki 18i 19 lat i wspólnego syna 10 latka -cala trójka mieszka z nami ;) ) wiec jeśli nie bedzie nam dane mieć kolejnego malenstwa mówi sie trudno. Widocznie tak miało byc.
 
reklama
Do góry