reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Pamietam Cię po zdjęciu
Jak starania ?? Jeszcze nic z tego ?


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
No właśnie ... przestałam pisac bo przestaliśmy się starać ... poszłam do pracy i priorytetem stała się dla mnie praca, wiec zaczęłam brać tabletki ... pod koniec maja zapomniałam jednej, przestałam brać, dostałam @ i postanowiłam już nie brać ... a tu dziś dwie kreski ... nie mogę uwierzyć ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No właśnie ... przestałam pisac bo przestaliśmy się starać ... poszłam do pracy i priorytetem stała się dla mnie praca, wiec zaczęłam brać tabletki ... pod koniec maja zapomniałam jednej, przestałam brać, dostałam @ i postanowiłam już nie brać ... a tu dziś dwie kreski ... nie mogę uwierzyć ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Aaaa ale czad :) gratuluje!!!!! [emoji173]️[emoji323][emoji322] marzec co nie? [emoji7]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
@nadalka gratulacje :) ale to życie płata figle :)
@Paraplu ale leci ten czas.
@Brazowooka a ty dzisiaj testujesz?

U mnie chyba owulka się zbliża bo brzuch zaczął boleć a jak na złość mój ma focha. Zobaczymy czy mu przejdzie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie ... przestałam pisac bo przestaliśmy się starać ... poszłam do pracy i priorytetem stała się dla mnie praca, wiec zaczęłam brać tabletki ... pod koniec maja zapomniałam jednej, przestałam brać, dostałam @ i postanowiłam już nie brać ... a tu dziś dwie kreski ... nie mogę uwierzyć ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratuluję [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie ... przestałam pisac bo przestaliśmy się starać ... poszłam do pracy i priorytetem stała się dla mnie praca, wiec zaczęłam brać tabletki ... pod koniec maja zapomniałam jednej, przestałam brać, dostałam @ i postanowiłam już nie brać ... a tu dziś dwie kreski ... nie mogę uwierzyć ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Łooooo gratuluję! :) i zazdroszczę, poza tym liczę, że będziemy razem na marcówkach :)

Paraplu Tobie również gratuluję :) czytałam i tu i na lutówkach, bliźniaki... marzenie :)
 
reklama
Do góry