reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Paraplu szybko leci hehe. Już niedługo wizyta i wszystko będzie dobrze :)
@CARMEN a jaka płeć obstawiana jak na razie?
@Spark ojjj wypoczelam:) mogłabym tam zamieszkać hehe.

Ja dzisiaj nerwowa strasznie jestem. Normalnie pluje jadem na kilometr ehhh. Ciężki powrót do rzeczywistości.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Paraplu szybko leci hehe. Już niedługo wizyta i wszystko będzie dobrze :)
@CARMEN a jaka płeć obstawiana jak na razie?
@Spark ojjj wypoczelam:) mogłabym tam zamieszkać hehe.

Ja dzisiaj nerwowa strasznie jestem. Normalnie pluje jadem na kilometr ehhh. Ciężki powrót do rzeczywistości.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ciąża plus koniec urlopu- nie mogło być inaczej [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@limonka8721
Juz kolejny dzien boli mnie prawa strona podbrzusza i zaczelo mnie to martwic. Zadzwonilam do swojej przychodni rodzinnej i powiedzieli, ze lepiej to skonsultowac i jutro mam rodzinnego o 10.45, nie wiem czego moge sie spodziewac. Poglaskania po glowie czy np. skierowania na USG. Wolalabym to drugie. Stresa mam, ze cos nie tak, dziewczyny mnie uspokajaja, ze mialy podobnie i bylo okej ale sprawdzic nie zaszkodzi.

A po urlopie to ja dochodze do siebie ze 3 tygodnie [emoji23] poradzic sobie z powrotem de rzeczywistosci nie umiem [emoji28] i czuje wrecz fizyczny bol jak musze wrocic w schemat pracy [emoji28]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam ja dziś po wizycie u gina.Chciałam skierowanie na wyniki.Zamiast tego dostałam do szpitala [emoji23] muszę się zgłosić 3 dnia cyklu, czekam na @ i pewnie w poniedziałek pojadę na 3 dni.Zrobił usg i potwierdził, ze @ lada moment.W szpitalu ma mi po robić trochę badań.
Gratuluje za fasolkowanym [emoji4].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Spark chciałabym taki scenariusz hehe
@Paraplu pewnie ze sprawdzić nie zaszkodzi. Ja jechałam prywatnie bo w uk pierwsze usg dopiero w 12 tygodniu. Wcześniej ci nic nie pomoga. Masakra jakaś. Mam nadzieję że u ciebie inaczej podchodzą do tego.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ma być ponoć sisiorek [emoji14][emoji14]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Kochane chciałabym wstawić zdjęcie ale nie potrafię. Ciągle mi wyswietla ze za duży plik. Ach aby te 9 miesięcy było faktycznie spokojnych i nudnych bo drugi raz poronienia nie pokonam.
 
@limonka8721 dla kogos bez historii poronien w Holandii pierwsze USG masz po ukonczeniu 10tc. Mi przysluguje dodatkowo po skonczeniu 7tc ze wzgledu na wczesniejsze poronienie. Mam 4 lipca to USG.

No ale jesli cos sie dzieje to idzie sie do rodzinnego i jesli uwaza, ze trzeba cos sprawdzic to kieruje do specjalisty ze szpitala. I wlasnie to dzisiaj zrobilam. Jutro wizyta u rodzinnego i zobaczymy co powie i czy mnie gdzies pokieruje dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
I zrobiłam rano test w 29 dc i negatywny myślę że już nic z tego cyklu. A co myślicie o testach z allegro tych paszowych są dobre?
 
Do góry