reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja pewnie tez powodzenia :)
Nie świruj i chodź do nas [emoji16]

cbpregz2ljqjsg03.png
 
reklama
Niewiem co wam zrobiłam. Jeśli kogoś urazilam Sory. Spadam.
??
Nikt nikomu nic nie zrobił, nikt się na nikogo nie poobrażał[emoji6] to jest forum, takimi prawami się rzadzi. W końcu wątki się kończą, albo dziewczyny przenoszą się gdzieś indziej, w bardziej intymne grono... wiele tematów tak kończy, wystarczy poszperac [emoji6]
Dziewczyny mają wątek starania 2018, młody temat, tak samo fora.ciążowe. Ale myślę że wątek całkiem nie zginie. I może Ty też przycupniesz gdzieś w fajnym miejscu na tym forum [emoji4]

cbpregz2ljqjsg03.png
 
Gratuluję fasolki ja ostatnio pakowałam rzeczy po synku na strych i mówię rany niedawno był taki malutki a teraz już kawał chłopa leży w łóżeczku. Czas leci jak szalony. Kotek a jak tam u Ciebie?
No ja jestem teraz drugi cykl na cło i dzis bralam zastrzyk ovritelle. Lekarz kazal dzialac wczoraj dzis i jutro. Mam 2 pęcherzyki

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Tak wchodzi od kliku dni i widzę że coś się dzieje heheh. Rzeczywiście gdzieś sobie poszlyscie?
Szkoda zaczynałam się już do was przyzwyczajać i mniej więcej pamiętać kto jest kto i jaka ma historie:)

U nas właśnie kolejne starania rozpoczęte. Tylko jak na złość ja przeziebiona.... na szczęście jeszcze nie umieram hehe.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny

Tak wchodzi od kliku dni i widzę że coś się dzieje heheh. Rzeczywiście gdzieś sobie poszlyscie?
Szkoda zaczynałam się już do was przyzwyczajać i mniej więcej pamiętać kto jest kto i jaka ma historie:)

U nas właśnie kolejne starania rozpoczęte. Tylko jak na złość ja przeziebiona.... na szczęście jeszcze nie umieram hehe.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Limonka tobie też życzę powodzenia
 
Do góry