reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mój dzisiaj wrócił z nocki z tekstem: wiesz co dzisiaj za dzień?
Wertuje w głowie czy niee jakaś rocznica albo coś, ale nie...
Na co on: dzień seksu. Także przekładaj te pazury z popołudnia dla mojej siostry, zrobisz je innym razem, a my świętujemy! :D


uśmiechnęłam się tylko, a w myślach wyszeptałam: zapomnij.

Ktoś mi mówił, że w II trymestrze się ma większą ochotę na przytulanki i libido mocno wzrasta...
To albo nie jestem w drugim trymestrze, albo mnie zwyczajnie ten zaszczyt nie kopnął :o

Paraplu zazdroszczę Ci, ja tak nie znoszę jakiegokolwiek remontu!!!
Przez najbliższe tyg. Po porodzie mamy jeszcze mieszkać z tesciami, 2 pokoje... dużych zmian im nie chcemy robić bo to tylko na chwilę... ale jakieś trzeba... jak tylko mam pomyśleć, co, gdzie i jak ulokować to płakać mi się chce :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Laseczki :)

Widzę temat remont :) Ja lubię ale już końcowy etap - upiększanie :) A bardzo lubię projektować :) zaprojektowałam kuchnię a dokładnie siedziałam z Panem od mebli na wymiar i mu mówiłam co gdzie i jak, wybrałam kolor, klamki, kolor ścian i płytki. Jedna ściana w kuchni jest mojego wykonania. Wstawię zdjęcie jak wrócę z pracy. Jestem mega dumna z tej ściany :)
@Ogien121212 Gratulacje i odpoczywaj :)
@Docia1975 Kciuki za tatę :) na pewno wszystko będzie dobrze.
@Paraplu trzymam kciuki za test :)
@ketsurui wykres obiecujący :)

Ale się dziś wkurzyłam. Wpadam rano do łazienki łapię za termometr a tu zonk - nie działa wyświetlacz !!!! Chyba termometr nie był wodoszczelny i wyświetlacz szlag trafił :( Już zamówiłam nowy i mam nadzieje że dojdzie chociaż do piątku i że wcześniej owulacji nie będzie :p

U mnie 11 dc i na razie nic nie zapowiada owulacji. Śluzu płodnego brak. Uczę się dalej wiersza Jana Brzechwy ZOO, bo wraz z paroma rodzicami będziemy go przedstawiać w piątek na zakończenie roku. Ma to być niespodzianka od rodziców dla dzieci :)Mamy się jakoś poprzebierać za zwierzaki, ale będzie ubaw :) Ja mówię wstęp i kwestie z żółwiem. Muszę jakoś za żółwia się przebrać ale brak pomysłu. Pomożecie? Z czego i jak mogę zrobić skorupę :p?

U nas dziś chłodniej, ale słoneczko pięknie świeci:)
Moja koleżanka w zeszłym roku też miała rolę żółwia :) Zamówiła sobie koszulkę z żółwiem, zrobiła opaskę na głowę też z żółwiem i fajnie to wyglądało :) A skorupę możesz zrobić z plecaka,okleić go kartonem, albo szarym papierem i namalować "skorupę" :)
A swoją drogą zarąbisty pomysł :) W moim byłym przedszkolu Rodzice na Święto Rodziny przygotowywali teatrzyk dla dzieci. Maluchy były zachwycone :)
 
Mój dzisiaj wrócił z nocki z tekstem: wiesz co dzisiaj za dzień?
Wertuje w głowie czy niee jakaś rocznica albo coś, ale nie...
Na co on: dzień seksu. Także przekładaj te pazury z popołudnia dla mojej siostry, zrobisz je innym razem, a my świętujemy! :D


uśmiechnęłam się tylko, a w myślach wyszeptałam: zapomnij.

Ktoś mi mówił, że w II trymestrze się ma większą ochotę na przytulanki i libido mocno wzrasta...
To albo nie jestem w drugim trymestrze, albo mnie zwyczajnie ten zaszczyt nie kopnął :o

Paraplu zazdroszczę Ci, ja tak nie znoszę jakiegokolwiek remontu!!!
Przez najbliższe tyg. Po porodzie mamy jeszcze mieszkać z tesciami, 2 pokoje... dużych zmian im nie chcemy robić bo to tylko na chwilę... ale jakieś trzeba... jak tylko mam pomyśleć, co, gdzie i jak ulokować to płakać mi się chce :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Sparkus, a dlaczego już nie szukacie mieszkania na wynajem? Dlaczego do porodu i po porodzie wciąż z teściami?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No są ludzie i... tu w Anglii najgorsi są chyba murzyni oni o nic nie dbają. Tylko żeby się umalowac i ubrać w markowe ciuchy i super bryki [emoji35] żeby nie było na pewno nie wszyscy i nie nie jestem rasistka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas w Niemcach też Murzyny są najgorszymi flejtuchami (chyba tak to się pisze :D )
Mieliśmy sąsiadów Murzynów... O maaatuchno co tam się działo i nie działo....
 
Moja koleżanka w zeszłym roku też miała rolę żółwia :) Zamówiła sobie koszulkę z żółwiem, zrobiła opaskę na głowę też z żółwiem i fajnie to wyglądało :) A skorupę możesz zrobić z plecaka,okleić go kartonem, albo szarym papierem i namalować "skorupę" :)
A swoją drogą zarąbisty pomysł :) W moim byłym przedszkolu Rodzice na Święto Rodziny przygotowywali teatrzyk dla dzieci. Maluchy były zachwycone :)

Własnie myślałam o plecaku, albo o takim żółwiu z papieru na patyku, ale z opaską też super pomysł :) Coś wymyślę :) Na początku to miało być tak ,że każdy rodzic miał sobie wybrać wiersz dla dzieci do recytowania, ale zaproponowałam wspólne recytowanie. Nasza grupa gdzie jest moja córka ZOO a druga grupa Na straganie. I wydaje mi się że fajny pomysł :)
 
Ja będę miała remont kuchni, już zamówiliśmy lodówke wolnostojąca i zmywarke do zabudowy. Jutro jedziemy podejrzeć aranżacje i przyjedzie do nas projektant. Za projekt płaci się tylko 200 pln.
Generalnie to musimy cezkac az rodzinka wyprowadzi się na góre bo przy dzieciach to nie ma jak...

10dc już zaczelismy staranka
 
upload_2017-6-7_8-58-56.png
 

Załączniki

  • upload_2017-6-7_8-58-56.png
    upload_2017-6-7_8-58-56.png
    96,2 KB · Wyświetleń: 367
@Paraplu białe płytki w kuchni są tragiczne, no chyba że lubisz dużo sprzątać.
Moi teściowie maja białe w kuchni i na korytarzu.... tragedia 3 razy na dzień musieliby sprzątać aby było czysto.
 
reklama
Mój dzisiaj wrócił z nocki z tekstem: wiesz co dzisiaj za dzień?
Wertuje w głowie czy niee jakaś rocznica albo coś, ale nie...
Na co on: dzień seksu. Także przekładaj te pazury z popołudnia dla mojej siostry, zrobisz je innym razem, a my świętujemy! :D


uśmiechnęłam się tylko, a w myślach wyszeptałam: zapomnij.

Ktoś mi mówił, że w II trymestrze się ma większą ochotę na przytulanki i libido mocno wzrasta...
To albo nie jestem w drugim trymestrze, albo mnie zwyczajnie ten zaszczyt nie kopnął :o

Paraplu zazdroszczę Ci, ja tak nie znoszę jakiegokolwiek remontu!!!
Przez najbliższe tyg. Po porodzie mamy jeszcze mieszkać z tesciami, 2 pokoje... dużych zmian im nie chcemy robić bo to tylko na chwilę... ale jakieś trzeba... jak tylko mam pomyśleć, co, gdzie i jak ulokować to płakać mi się chce :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Pamiętaj, aby dzień święty święcić ! :p
 
Do góry