reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tak...
Dzisiaj wolne

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też wolne dziś. A z twoim partnerem wszystko już dobrze? Nie kłócicie się? Ostatnio nic o tym nie wspominałaś czyli musi być wszystko ok między wami?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hey kochane ja tylko tak szybko. Potem Was doczytam i poodpisuję. Teraz spieszę donieść że jestem właśnie po usg. Owulacja była, pęcherzyk pękł więc teraz tylko pozostaje czekać. Za 11 dni mam testować a od jutra (nie wiem czemu od jutra) zacząć brać dupka.
 
Moka kciuki [emoji109][emoji110] [emoji110]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś pierwsze wymioty zaliczyłam :( w poprzedniej ciąży ani razu mi się nie zdążyło

A teraz mecze się w szkole bo nadal mi niedobrze :(

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
To oznacza że ciąża zdrowa i jest dużo progesteronu. Oddaj nam trochę tych dolegliwości .

@StorAnia nie ma tego złego jak to mówią. [emoji110] chociaż i tak wolałabym wiedzieć na czym stoję z @...[emoji19]

A u mnie żadnego dziecka nie będzie... gdy poszłam się umyć, on zasnął na kanapie, 2 razy go budziłam a i tak spałam sama... mam K... dość, serio. Wolał sobie film oglądać. Wiać to bardziej interesujące ode mnie i wspólnego.dziecka... ryczeć mi się chcę... A takie podchody robił, czego to nie mówił, wręcz się oburzył że nie powiedziałam mu wczesnej o owu... W tyłku mam to wsZytko, wiecznie musi coś schrzanić. Mam oficjalnie dość. Poryczałam się, idę w krzaki...

cbpregz2ljqjsg03.png

Faceci są jacyś inni. Zawsze chcą, a jak trzeba to foch.
Kochana daj spokój :* ja nie jestem z tych co sie obrażają do tego to jestem chyba ostatnia :-)

Przyjdzie, przyjdzie zawsze przychodzi :-)
Ja tez byłam chora na początku ciąży. Kobieta jest trochę osłabiona przez tego maleńkiego "intruza" w brzuszku i szybciej łapie infekcje. Oby

f2wlj44juj75ukos.png
 
No wiem, wiem Maleńka ;) :* Wczoraj był dzień "wszystko na anty" Wkurza mnie to że @ nie ma, ale z jednej strony to dobrze, bo ginekolog uważa, że jeśli nie dostanę do przyszłego tygodnia to mam się pojawić i na wywołanie coś mi da ;) i wtedy, może uda mi się zrobić hsg pod koniec czerwca ;)
Wczoraj przy zamawianiu leków z aptek internetowych zamówiłam 10 testów Nordtest ;) w tym miesiącu już zmarnowałam cztery. Dziś zresztą też, bo ginekolog kazała się upewnić przed dzisiejszym stomatologiem ;) A oprócz tego, zamówiłam jęczmień zielony i zaczynam walczyć z otyłością. Będzie cel, będzie łatwiej nie myśleć o tym, że się nie udaje... Migawka mi się kończy 18 czerwca, urlop od 8 lipca, więc przesiadam się na rower.
Do pracy mam 20 kilometrów, będzie ciężko, ale trudno ;)
@Windy91 @Paraplu i inne, które o tym pisały, ja też tak naprawdę oprócz rodziny i znajomych z pracy mam tylko Was... Odkąd kupiłam działkę i wróciłam do mojego D, zostałam sama. Nie chodzę na imprezy, nie baluję na mieście, bo mi kasy szkoda. A mój D, też domator, więc takie samotniki jesteśmy ;) Zresztą wszystkie moje koleżanki mają młodszych facetów, więc przy moim 9 lat starszym, niektórzy z nich mogliby być jego synami... Ciężko jest mi czasami, ale jak dzwoni któraś i zaraz słyszę "wpadnę do Ciebie na plotki, a przy okazji zrobisz mi paznokcie i ufarbujesz włosy" to mnie szlag trafia i wykręcam się brakiem czasu ;) Takie plotki to ja mam w dooopie... :( ja jeśli do którejś się wybierałam to piekłam ciasto, żeby nie iść z pustą ręką :(
Wszystkie też uważaj, że skoro mamy działkę to powinniśmy zapraszać wszystkich na grile, imprezy plenerowe, a my po prostu nie mamy na to siły ani pieniędzy. Wszystko ładujemy w budowę, nasadzenia. Wszystko to też wymaga masę pracy... Dlaczego tak trudno to zrozumieć?
no to się wyżaliłam od samego rana...
Miłego dnia dziewczyny :)
@Spark cudowna stopa :) taka męska ;) bosz, ale będziesz ją wycałowywać ;)

Doskonale Cię rozumiem. Odkąd mam dom wolę w ogródku coś porobić, poleżeć niż na imprezy chodzić ze znajomymi. O kasie to też nie mówię bo każdy taki wypad kosztuje a ja to wolę w dom wsadzić.
Najbardziej mnie chyba wkurza że ludzie myślą że jak mam dom to mam w ch.... kasy a że mam na niego kredyt do końca życia że nie jeżdżę na wczasy nie kupuję sobie ciuchów i jeżdżę gratem bo każda złotówka idzie na dom to nikt nie widzi. Mam dom to muszę spać na kasie wrrrrr....
Cześć dziewczyny,
Wczoraj myślałam że umrę. Tak mnie jajnik napieprzał, brzuch cały spięty, nogą nie mogłam ruszyć. Poszłam dziś na usg i się okazało, że ten pęcherzyk co nie pękł w czasie owulacji (mimo pregnylu!!) zamienił się w jakieś duże ciałko żółte (3,5cm) i ugniata wszystko. Także czadzik... :(

A próbowałaś innych zastrzyków? Na mnie pregnyl też nie zawsze działał nawet w poczwórnej dawce a ten zastrzyk na o (nie pamiętam teraz nazwy) działa.
 
K znow mnie wkurwil jak jasna chole*a i rycze bo jest emocjonalnym idiota.
Wedlug niego moje odejscie z forum i grup to zlote rozwiazanie na wszystko. Nagle wszystko bedzie cacy i cudownie, nagle odnajde sie w Holandii a platki roz zaczna spadac z nieba, urodzi sie jednorozec i wszycy beda zyli dlugo i szczesliwie.
No ku*wa ile mozna szukac znajomych?! Jestem w Holandii 6 lat i nie mam ani jednej, ANI JEDNEJ swojej znajomej! Bez kontaktu internetowego to zostaja mi cztery sciany i pies. Predzej wyladuje w psychiatryku niz i mi pomoze no ale on ku*wa wie, ze magicznie po odinstalowaniu facebooka w telefonie wszystko bedzie tak pieknie, ze nic tylko rzygac tecza.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Rzygać [emoji304] [emoji23] nie odchodz!!!

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leżę sobie :-) i kurna muszę trochę chatę ogarnąć przed naszym wyjazdem :-) a nie mam sił :-)
Katar mi z nosa dosłownie cieknie.....

Dziewczynki zrobiłam test 28dc i jest cień,cienia cienia ...
Nie wiem czy brać duphaston czy to jest bezsensu - od razu pisze, ze nie nastawiam sie przed moimi wcześniejszymi przygodami bo nadal w testy i cienie nie wierze i wierzyć nie będę
 
reklama
Do góry