reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@marc, jak Twój wykres dziś?

@Agatusia1, żyjesz dziewczyno? Co u Ciebie słychać??

qdkkj44j6bi2vbec.png



Rośnie i spada :-) jak to po @ chyba :)
 

Załączniki

  • IMG_3781.PNG
    IMG_3781.PNG
    52,6 KB · Wyświetleń: 80
Hej witam się z kawką :)polamana jestem dziś pewnie po aerobiku plus brzydka pogoda.

Dziewczyny ja już wstałam,jadę na szpital tatę wczoraj mi erka wzięła ma obrzęk płuc,stan ciężki stabilny,leży na ojomie,proszę trzymajcie mocno bardzo się deenerwuje
Wszystko będzie dobrze.trzymam kciuki za tatę.

Wrzuci ktoś tabelkę żebyśmy zobaczyly:D
 
No daj spokój... Muszę porozmawiać na ten temat. Dzisiaj nie zdążyłam, bo rozmawiałam z jedną z mam, bo chłopaki męczą nas od jakiegoś czasu, żeby mogli się odwiedzić wzajemnie po przedszkolu, ale jak złapię panią jak będę go odbierać, to z nią porozmawiam.



O której wizyta?? Trzymam kciuki, żeby się udało [emoji8]

Ovufriend wyznaczył mi owu na niedzielę, czyli dzisiaj 3dpo...termin @ 24.04. Jeśli by się udało, to termin porodu przypadł by na 3.01, ale ze będę miała cesarke, to zaraz po świętach, czyli sam koniec grudnia...

1491978490-aaaaaa.png



qdkkj44j6bi2vbec.png


Z tego coś moze byc :-D
 
Dzień Dobry kochane , sporo czasu mnie nie było, bo miałam gości :)
Zabieram się za czytanie lektury :laugh2:
Mam już upragnionego psiaka normalnie wariacje z nim przechodzimy, ma 2 miesiące i ma tyle energii ze w głowie się nie mieści.
Od wczoraj zaczęłam mierzyć temp. i mam pytanie.. Wczoraj rano (6:30) było 36,86 a dziś (6:30) 37.41 :o Biore od 9 dni Orgametril dziś ostatnia tabletka (10 ) a miesiączki jeszcze nie ma, może w przerwie 15 dniowej gdzie mam nie brać tabletek wystąpi..
 
Dzień Dobry kochane , sporo czasu mnie nie było, bo miałam gości :)
Zabieram się za czytanie lektury :laugh2:
Mam już upragnionego psiaka normalnie wariacje z nim przechodzimy, ma 2 miesiące i ma tyle energii ze w głowie się nie mieści.
Od wczoraj zaczęłam mierzyć temp. i mam pytanie.. Wczoraj rano (6:30) było 36,86 a dziś (6:30) 37.41 :o Biore od 9 dni Orgametril dziś ostatnia tabletka (10 ) a miesiączki jeszcze nie ma, może w przerwie 15 dniowej gdzie mam nie brać tabletek wystąpi..

Temperaturę mierz od początku cyklu, nie od końca, bo nic z tego nie będziesz wiedziała :) Nie wiesz jaka jest Twoja temperatura bazowa.

@Koraaa chciałaś być w tabeli, ale nie podałaś danych. Podaj proszę :) Jeśli jeszcze kogoś nie ma, a chciałby być, niech pisze, póki mam dostęp do kompa :) A tutaj tabelka:


export.jpg
 

Załączniki

  • export.jpg
    export.jpg
    177,8 KB · Wyświetleń: 292
Temperaturę mierz od początku cyklu, nie od końca, bo nic z tego nie będziesz wiedziała :) Nie wiesz jaka jest Twoja temperatura bazowa.

@Koraaa chciałaś być w tabeli, ale nie podałaś danych. Podaj proszę :) Jeśli jeszcze kogoś nie ma, a chciałby być, niech pisze, póki mam dostęp do kompa :) A tutaj tabelka:


Zobacz załącznik 802392

No to czekam cierpliwie do @ ale już mnie to męczy bo to 66 dzień cyklu i już zamiast sie denerwować to zaczyna mnie to bawić :D:D:D
 
reklama
Dziewczyny ja już wstałam,jadę na szpital tatę wczoraj mi erka wzięła ma obrzęk płuc,stan ciężki stabilny,leży na ojomie,proszę trzymajcie mocno bardzo się deenerwuje
przechodziłem to samo tylko z mamą, obrzęk płuc i wylew krwii ale wyszła z tego. 6tyg w Warszawie leżała a w Olsztynie nawet zwolnienia nie wystawili bo nie wierzyli że przeżyje.
 
Do góry