reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@StorAnia jak tempka dzisiaj??

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Z mojej strony melduję posłusznie, że byłam dzisiaj na kontroli w szpitalu. Lekarz powiedział, że w 90 - 95% "wszystko się wyczyściło" i że wygląda to bardzo dobrze. Powiem Wam, że kamień z serca mi spadł... tak bardzo nie chciałam zabiegu.

Dostałam dotatkowe tabletki na skurcze macicy, żeby jeszcze ładnie się oczyściła + czopki aby rozluźnić szyjkę jeszcze na kilka dni. Mam zrobić jutro i we wtorek bhcg + pełną morfologię. I w środę do kolejnej kontroli. Jeżeli będzie ok, to zaczynamy regenerować organizm.

Będzie dobrze, prawda? o_O

Na pewno będzie dobrze! [emoji123][emoji110]


Morfologia bym się nie stresowala, tak.jak dziewczyny piszą to są małe odchylenia.
Jak dla mnie trochę za wysoka prolaktyna, ale to musisz już skonsultować że swoim ginem bo oni maja różne podejścia do tego tematu
 
Na pewno będzie dobrze! [emoji123][emoji110]



Morfologia bym się nie stresowala, tak.jak dziewczyny piszą to są małe odchylenia.
Jak dla mnie trochę za wysoka prolaktyna, ale to musisz już skonsultować że swoim ginem bo oni maja różne podejścia do tego tematu
Czemu prolaktyna za wysoka?? W przeliczeniu na ng to 14,15 ng/ml, czyli jak najbardziej w normie dla fazy folikularnej.

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Z mojej strony melduję posłusznie, że byłam dzisiaj na kontroli w szpitalu. Lekarz powiedział, że w 90 - 95% "wszystko się wyczyściło" i że wygląda to bardzo dobrze. Powiem Wam, że kamień z serca mi spadł... tak bardzo nie chciałam zabiegu.

Dostałam dotatkowe tabletki na skurcze macicy, żeby jeszcze ładnie się oczyściła + czopki aby rozluźnić szyjkę jeszcze na kilka dni. Mam zrobić jutro i we wtorek bhcg + pełną morfologię. I w środę do kolejnej kontroli. Jeżeli będzie ok, to zaczynamy regenerować organizm.

Będzie dobrze, prawda? o_O
Oczywiście że będzie dobrze. Czekamy na kolejną wizytę.
@marc ja nie mogę otworzyć twoich wyników. Ale jak nasze specjalistki piszą, że jest ok to tak napewno jest ;-).
Dziewczyny a ja rano trochę zaspalam i nie pojechałam na wyniki. Teraz siedzę u dentysty Buuuu.
 
Wiecie co jestem w szoku, wczoraj moj kochany wracał z pracy i poprosiłam aby zaszedł do apteki i kupił mi termometr owulacyjny, najlepiej taki aby poazywał dwie cyfry po przecinku, kobiety go wysmiały w pieciu aptekach !!!! ze od 4 lat owo sie tego nie stosuje ... jestem poirytowana , zamówiłam z allegro !
 
Czemu prolaktyna za wysoka??

qdkkj44j6bi2vbec.png
Wysokie normy prl mogą zaburzac dojrzewanie pęcherzyków i ich pękanie. Marc niby ma w normie, ja mam 11 z hakiem i mój lekarz powiedział, że idealna do starań, a moja klientka(chodzi do tego samego lekarza co ja) miała 80pare i dała jej leki na obniżenie, 2 klientka miała wynik podobny do Marc I jej lekarz stwierdził, że z taka wysoka nie ma wielkich szans na ciążę bo organizm blokuje.
Oczywiście mogę nie mieć racji, ale skoro paru lekarzy tak mówi to może warto skonsultowac
 
Wiecie co jestem w szoku, wczoraj moj kochany wracał z pracy i poprosiłam aby zaszedł do apteki i kupił mi termometr owulacyjny, najlepiej taki aby poazywał dwie cyfry po przecinku, kobiety go wysmiały w pieciu aptekach !!!! ze od 4 lat owo sie tego nie stosuje ... jestem poirytowana , zamówiłam z allegro !
U mnie też nie było, pani dziwnie spojrzała, ale powiedziała tylko, że "nie mają czegoś takiego" [emoji12]


Wysokie normy prl mogą zaburzac dojrzewanie pęcherzyków i ich pękanie. Marc niby ma w normie, ja mam 11 z hakiem i mój lekarz powiedział, że idealna do starań, a moja klientka(chodzi do tego samego lekarza co ja) miała 80pare i dała jej leki na obniżenie, 2 klientka miała wynik podobny do Marc I jej lekarz stwierdził, że z taka wysoka nie ma wielkich szans na ciążę bo organizm blokuje.
Oczywiście mogę nie mieć racji, ale skoro paru lekarzy tak mówi to może warto skonsultowac
No nie wiem, może warto patrzyć na jednostki w jakich wynik jest podany?? 80 jeśli to ng/ml to bardzo dużo, ale 14,15, a ja np. miałam 17, to wydaje mi się w normie, jeśli norma jest poniżej 23-25, tutaj różnie piszą, ale każdy lekarz powie co innego :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
@marc twoje wyniki moim zdaniem dobre.bardzo podobne do moich bo też mam problem z potasem, sod tylko ja jeszcze mam ciagle duze niedobory żelaza i jeszcze niedobory wapnia.aha plus wysokie tsh:)idź do lekarza niech zobaczy i powie Ci co masz robić.Ale naprawdę jest ok;)
 
reklama
@Lanvin u nas nie dość ze powiedziała , że nie maja , że od lat sie tej metody nie stosuje, ze wgl od 4 lat w hurtowniach tego nie ma, ze co to za metody wgl... dobrze ze to nie ja poszłam kupić bo czuje ze by to sie zamieniło w ciekawa rozmowe :-D:-D
A słyszałaś o tym, że niektóre apteki nie chcą zamawiać z hurtowni tabletek antykoncepcyjnych, tabletek po itp? Kłamią, że w hurtowni nie ma, albo coś. Może to jakieś apteki pro-life wersja hard, może pomyśleli że chcecie stosować kalendarzyk w celu zabezpieczania, a nie prokreacji [emoji12] teoria spiskowa [emoji3]



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry