reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witajcie ...

widziałam, że pytalyscie o szczegóły ... wyglada na to, ze osoby zainteresowane zrozumiały ... anyway komentarze Lubie, nie lubię etc są jak najbardziej ok. Szczerze nigdy nie zwracałam na to uwagi, poniewaz korzystam z apki w telefonie. I raz weszłam na kompa, poogladalam inne fajne możliwości i co widzę ... "niezbyt mądre" hmm troszkę byłam zaskoczona bo nic ciekawego ani kontrowersyjnego nie pisałam...no cóż. Stąd mój komentarz, że chyba nie jesteśmy tu po to aby się oceniać ....
Sorki staraczki moje kochane ale musiałam to napisać, bo wiem, że jesteśmy tu w zupełnie innym celu ;)

U mnie niespodzianek w tym cyklu nie brakuje. 12dc ciemny test owu, 13dc i 14dc blady wiec juz w 15dc nie robiłam. Coś mnie tknelo I zrobiłam wczoraj 16dc i dziś 17dc i oba znów ciemne [emoji33]
I co ja mam o tym myśleć ... eh Do tego mokro w gaciach ale biały śluz. I jak tu się starać jak się wszystko sypie [emoji17]
Aha i żeby było bardziej cool ... męża nie ma :/
20161121_215800.jpeg


Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20161121_215800.jpeg
    20161121_215800.jpeg
    42,5 KB · Wyświetleń: 409
reklama
Spark a może to nie @ czujesz ?;-).
Ja dziś w podłym nastroju, rodzice wrócili do Polski, cały dzień leje jak z cebra [emoji30][emoji30]
I tak mi się nudziło dziś po południu ze złamałam się i zrobiłam test owu. I proszę wg mnie pozytywny. Dziś 13dc czyli 3 dni wcześniej niż przez ostatnie dwa cykle z clo... hmmn zobaczymy. Może znajdę sile dzisiaj na jakieś boboseksy ...
1479760107-ykksyp.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nie, typowo malpkowe objawy, zero innych ;)
 
Witajcie ...

widziałam, że pytalyscie o szczegóły ... wyglada na to, ze osoby zainteresowane zrozumiały ... anyway komentarze Lubie, nie lubię etc są jak najbardziej ok. Szczerze nigdy nie zwracałam na to uwagi, poniewaz korzystam z apki w telefonie. I raz weszłam na kompa, poogladalam inne fajne możliwości i co widzę ... "niezbyt mądre" hmm troszkę byłam zaskoczona bo nic ciekawego ani kontrowersyjnego nie pisałam...no cóż. Stąd mój komentarz, że chyba nie jesteśmy tu po to aby się oceniać ....
Sorki staraczki moje kochane ale musiałam to napisać, bo wiem, że jesteśmy tu w zupełnie innym celu ;)

U mnie niespodzianek w tym cyklu nie brakuje. 12dc ciemny test owu, 13dc i 14dc blady wiec juz w 15dc nie robiłam. Coś mnie tknelo I zrobiłam wczoraj 16dc i dziś 17dc i oba znów ciemne [emoji33]
I co ja mam o tym myśleć ... eh Do tego mokro w gaciach ale biały śluz. I jak tu się starać jak się wszystko sypie [emoji17]
Aha i żeby było bardziej cool ... męża nie ma :/Zobacz załącznik 784290

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Może ktoś przypadkiem dał niezbyt madre kochana ;) mi się nie raz tak zdarzyło, zwykle zauważyłam i cofalam ocenę ;)
Kule kule co tu się dzieje.... a jakk ten pierwszy wyszedł pozytywny to czuła owu? Śluz był??
 
Wyczuwam jakiś smutek na naszym staraczkowym forum. Ja jestem 5 dni po owu ( według kalendarzyka). 22dc.Tak poza tym to tego nie liczę, nie mierze więc przypuszczam, ze wtedy była owu bo towarzyszyl temu ogromny ból dwóch jajników. ( zawsze tylko jeden bolal). Znowu dzis czuje jajnik i dziwnie podbrzusze. Czekam cierpliwie. Nie wiem czy w 28 dc (niedziela)coś test by pokazał.
 
Wyczuwam jakiś smutek na naszym staraczkowym forum. Ja jestem 5 dni po owu ( według kalendarzyka). 22dc.Tak poza tym to tego nie liczę, nie mierze więc przypuszczam, ze wtedy była owu bo towarzyszyl temu ogromny ból dwóch jajników. ( zawsze tylko jeden bolal). Znowu dzis czuje jajnik i dziwnie podbrzusze. Czekam cierpliwie. Nie wiem czy w 28 dc (niedziela)coś test by pokazał.
To będzie 11 dni p owu, powinno pokazać...:) ale kto wie...
 
Witajcie ...

widziałam, że pytalyscie o szczegóły ... wyglada na to, ze osoby zainteresowane zrozumiały ... anyway komentarze Lubie, nie lubię etc są jak najbardziej ok. Szczerze nigdy nie zwracałam na to uwagi, poniewaz korzystam z apki w telefonie. I raz weszłam na kompa, poogladalam inne fajne możliwości i co widzę ... "niezbyt mądre" hmm troszkę byłam zaskoczona bo nic ciekawego ani kontrowersyjnego nie pisałam...no cóż. Stąd mój komentarz, że chyba nie jesteśmy tu po to aby się oceniać ....
Sorki staraczki moje kochane ale musiałam to napisać, bo wiem, że jesteśmy tu w zupełnie innym celu ;)

U mnie niespodzianek w tym cyklu nie brakuje. 12dc ciemny test owu, 13dc i 14dc blady wiec juz w 15dc nie robiłam. Coś mnie tknelo I zrobiłam wczoraj 16dc i dziś 17dc i oba znów ciemne [emoji33]
I co ja mam o tym myśleć ... eh Do tego mokro w gaciach ale biały śluz. I jak tu się starać jak się wszystko sypie [emoji17]
Aha i żeby było bardziej cool ... męża nie ma :/Zobacz załącznik 784290

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Emsi kochana, nie przejmuj się! Też to zauważyłam, bo wzięłam sobie za punkt przeczytanie całego wątku i to na kompie właśnie. I rzeczywiście często są oceny niezbyt mądre, Stare itd... Ale zauważyłam ze kilka się je przypadkiem przewijając stronę kciukiem na telefonie, wątpię żeby
To było specjalnie... Także luz, nie przejmuj się i nie bierz tego
Do siebie, to tylko internety! [emoji1]
A co do owu, nie ma się co zastanawiać tylko działać trzymam kciuki!
EDIT dopiero doczytałam o mężu... Aaale były starania przy "pierwszej" owu?

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Nie przejmuje się ... wiem, że mi z Wami dobrze i to najważniejsze tylko na chwilę to mnie zastanowiło czy jest sens oceniać w ten sposób wpisy innych ale to już subiektywna kwestia.

Spark właśnie nic nie czułam w tym cyklu a prawie zawsze czuje i to mnie martwi [emoji17]
Windy przy "pierwszej owulce" było raz (jelitowka w domu) :/ a teraz tylko wczoraj bo dziś M nie ma. I to dlatego, że zobaczyłam ten ciemny test, wiec tak na wszelki wypadek ... zglupialam serio [emoji15]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry