reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Meg a Ty czulas jjajnjki czy coś? Mysle, ze po owu ale na wszelki wypadek mozesz jeszcze dzisiaj pomęczyć swojego mężczyznę zebys nie musiała znow miec do niego pretensji[emoji14]Taaak w przyszlymym cyklu hsg i starania:) w tym przynajmniej przytulamy sie jak chcemy :) co najlepsze jeszcze częściej jak nir ma spiny :D
Wczoraj czułam lewy jajnik[emoji14]a dzisiaj mnie zalało sluzem po tym tescie owu ze tak wprost napisze[emoji14]po tych testach owu od hajmal chyba popadne w depreche:D ale no nic , wróci K bardzo późno z pracy to go jeszcze wezme w obroty[emoji14]
Hhaha dobre :D fajny luz psychiczny nie ? Będe za ciebie trzymac kciuki mega mocno :D a kto wie , moze sie spotkamy na wspólnym ciążowym wątku :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja tez sie nakręcam strasznie, chociaz to dopiero drugi cykl starań :D Ale na dobrą sprawę lepiej tak niz myślec negatywnie, siła podświadomości potrafi zrobic swoje! Trzymam kciuki! :D



U mnie tez drugi cykl. Co prawda w 1 przytulanek bylo co kot napłakał, ale cóz zrobic jak na wakacjach mi sie nie chce :p





Aleksandrax, dopiszesz mnie do tabelki w wolnej chwili? :)
Windy91, Kasia, 26 lat, robimy pierwsze dzieciątko, @ przewidywana na 23.10 :)

Miłego dnia dziewczyny! Pozdrawiam znad kubka z gorącą herbata i talerzem z jajeczncą! :biggrin2:
Miałam w tym miesiącu być grzeczna i nie testować przed @. No ale.... B kupił mi wczoraj test, oczywiście po co czekac do rana - zrobilam wieczorem... Negatyw jak byk :( 25dc, niby nadzieja jest bo za wczesnie jednak. ale cos czuje ze chyba nici, wysypało mnie na twarzy jak co miesiąc, jak nie gorzej.... No ale, drugi cykl dopiero, wszystko przede mna, a starania przeciez najfajniejsze :biggrin2:

Trzymam kciuki!
No chyba tak :D Jak staraliśmy się o córkę to też byłam nakręcona, ale to bardziej wpadało w desperację niż podniecenie. A teraz przez te testy... no nie wiem. Może się udało, może nie.... :D

Czy ja też mogę do tabelki? Obiecuję, że zostanę :)))
Jak tak to też podaję swoje dane :) Aleksandrax :)
nadalka, Natalia 26 lat, jak się uda to będzie drugie dziecko :). @ ciężko mi określić, bo nigdy nie miałam regularnych. Ostatni @ miałam 7.09.16
Pytanie z innej beczki, Nadalka, gdzie w profilu ustawić swojego dzieciaczka? Nie mogę znaleźć tej opcji :/
Chodzi Ci o suwaczki w podpisie ? na górze masz nazwę swojego nicku, ale nie ten ze zdjęciem tylko wyżej. I jak najedziesz to naciśnij "sygnatura" i tam wklejasz kod suwaczka.
Dziewczyny pomocy! Bardzo chciałabym mierzyć temp od przyszłego cyklu. Niestety pracuje na zmiany i mierzenie o tej samej porze nie wchodzi w grę. Czy jeśli bede mierzyła temp codziennie po conajmniej 5h snu ale o rożnej porze to bedzie to miało sens? Jak myślicie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Też kiedyś chciałam mierzyć temp, ale niestety wstaję w nocy 1500 razy, non stop zamieniam się miejscami w łóżku z małą, bo ona ostatnio lubi spacerować od łóżka do łóżka ;)
 
Haha...w sumie to mogło być zabawne :p Ja zaczęłam brać kwas foliowy miesiąc temu. Mówisz, że on ma jakiś wpływ? Nawet nie wiedziałam :) Ale kurcze, ja się ciągle zastanawiam, czy zaczynać starania już w tym miesiącu, czy jeszcze poczekać (pierwszy cykl bez antykoncepcji), co myślicie? Po odstawieniu anty jest duże prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej. Z jednej strony przy moim PCOS może łatwiej zajdę teraz, ale z drugiej strony, jeśli trafią się bliźniaki, to nie wiem co zrobię :o
Ja właśnie jestem pierwszy cykl po odstawieniu tabletek. Też słyszłam, że wtedy łatwo o bliźniaki. Powiem, że średnio byłabym zadowolona, ale cóż. Też będę się cieszyć :D
Evelinia, co to za czarnownica? :D

A skąd dziewczyny jesteście? Jest ktoś może z dolnego śląska? :)

Mazury ;)
 
reklama
Haha...w sumie to mogło być zabawne :p Ja zaczęłam brać kwas foliowy miesiąc temu. Mówisz, że on ma jakiś wpływ? Nawet nie wiedziałam :) Ale kurcze, ja się ciągle zastanawiam, czy zaczynać starania już w tym miesiącu, czy jeszcze poczekać (pierwszy cykl bez antykoncepcji), co myślicie? Po odstawieniu anty jest duże prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej. Z jednej strony przy moim PCOS może łatwiej zajdę teraz, ale z drugiej strony, jeśli trafią się bliźniaki, to nie wiem co zrobię :o
Ja właśnie jestem pierwszy cykl po odstawieniu tabletek. Też słyszłam, że wtedy łatwo o bliźniaki. Powiem, że średnio byłabym zadowolona, ale cóż. Też będę się cieszyć :D
Evelinia, co to za czarnownica? :D

A skąd dziewczyny jesteście? Jest ktoś może z dolnego śląska? :)

Mazury ;)
 
Do góry