reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Musze czekać przynajmniej do wtorku bo dopiero wracamy do domu... Ja tez w szczęśliwej ciąży plamilam ale nie tak... Plamilam czysta krwią a teraz tak na czekoladowo... Nie wiem o co chodzi... W pon znowu będę próbowała dodzwonić sie do mojego lekarza i spytam o to plamienie...
Sałatka jak ja miałam poronienie to mi lekarz powiedział że brązowe plamienia są bezpieczniejsze niż świeża krew. Ja miałam to drugie. Może uda Ciebie będzie jeszcze wszystko dobrze.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sałatka jak ja miałam poronienie to mi lekarz powiedział że brązowe plamienia są bezpieczniejsze niż świeża krew. Ja miałam to drugie. Może uda Ciebie będzie jeszcze wszystko dobrze.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo bym chciała... Ale martwię sie tez tym ze minely mi prawie wszystkie objawy... Brzuch mnie nie dziubie tez...
 
Ja tez jak zaczelam ronic to chlusnelo zywa czerwona krwią... Moze to jednak byl jakiś krwiaczek który pekl i teraz tylko się czysci... W środę najwięcej plamilam a teraz to juz troszeczkę...
 
Nosz kur.... czy u mnie nigdy nie może być łatwo? O zachodzeniu w ciążę nawet nie mówię... jak już pisałam jesteśmy w drodze do Polski. Ujechalismy że 400 km i auto nam się zepsuło. Konkretnie 5 bieg w skrzyni biegów. Więc wleczemy się autostradą 100 km/h. Wezwalismy mechanika z ADAC ale powiedział że możemy jechać ale na 4 biegu. Jeszcze 700 km. Mam nadzieję że dojedziemy jakoś...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki zebyscie dojechali!!!
Grunt to dojechac,nie ma znaczenia ze wolno hehe.
Co ja bym dala zeby byc w pl i obzerac sie jak prosie [emoji35] [emoji25]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Tak ogólnie to dobrze. Nic mnie nie boli juz. Dalej plamie ale od poczatku tygodnia na czekoladowo... Ale juz dzis malutko. Oszczędzam sie. I nastawiam swoja głowę na to ze się nie uda donosić ciąży... Niby lekarz mowil ze wszystko ok ale ja nie wierze.. Nie chcial mi dać żadnych tabletek na podtrzymanie... Do mojego lekarza od poczatku tygodnia nie moge się dodzwonić... A u zanikly mi objawy. No oprócz delikatnego bólu piersi...
Sałatka, trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze!!!
Ja też plamilam tydzień temu, odrazu po pozytywnym teście i pomyślałam, że to znowu biochemiczna. Uwierzyłam jak beta zaczęła przyrastać. Cały czas strasznie się boję, bo już 3 aniołki mam w niebie. Teraz ciąża po diagnozie i lekach.
 
Musze czekać przynajmniej do wtorku bo dopiero wracamy do domu... Ja tez w szczęśliwej ciąży plamilam ale nie tak... Plamilam czysta krwią a teraz tak na czekoladowo... Nie wiem o co chodzi... W pon znowu będę próbowała dodzwonić sie do mojego lekarza i spytam o to plamienie...
Mi gin wtedy mówił że do póki nie plamie żywa krwią to jest dobrze. Bo gdybym zauwazyla żywa krew lub skrzepy kazał jechać od razu na pogotowie. Jak się nie dodzwonisz do lekarza to jak wrócisz do domu to idź do niej. Nawet jak nie będzie miała miejsca a powiesz jej jaka jest sytuacja, że jesteś w początku ciąży i masz plemienia będzie musiała Cię przyjąć. Może ona da Ci tabsy

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja jak straciłam ciążę to nie plamiłam w ogóle. Zorientowałam się, że jest coś nie tak bo wszystkie objawy ciąży przeszły mi z dnia na dzień i w ogóle inaczej się czułam. I moje przeczucie nie zawiodło..

Sałatka, trzymam kciuki żeby było okej. Może jeszcze w domu mam luteine, ale nim bym Ci wysłała i nim by do Ciebie doszła to pewnie będziesz już miała wizytę u lekarza.
 
Do góry