reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczyny :)
Chciałabym się Was zapytać, czy któraś z Was ma mutację genu MTHFR? Ja i moja siostra ją mamy, ale to ona stara się teraz o dziecko (od ponad roku). Lekarz mówił jej, że osoby z MTHFR powinny przyjmować metylowany kwas foliowy, ten zwykły może szkodzić.
Trochę się obawiam o nią, bo ona przez większosć czasu przyjmowała taki zwykły kwas foliowy :(
 
Eli to niech zmieni jak najszybciej na metylowana wersje, to chodzi o to, ze zwykła sie nie wchłania. Nie jest w ciąży jeszcze, wiec ze spokojem ;) więcej takich szczegółów dowiesz sie od dziewczyn na wątku z poronieniami immunologicznymi. Wit b6, b12 tez trzeba w takich wersjach brac. Dziewczyny tam śmigają w temacie, to na pewno pomogą. Nie wiem czy na to tez clexane nie biorą, ale nie chce w błąd Cie wprowadzić.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej dziewczyny :)
Chciałabym się Was zapytać, czy któraś z Was ma mutację genu MTHFR? Ja i moja siostra ją mamy, ale to ona stara się teraz o dziecko (od ponad roku). Lekarz mówił jej, że osoby z MTHFR powinny przyjmować metylowany kwas foliowy, ten zwykły może szkodzić.
Trochę się obawiam o nią, bo ona przez większosć czasu przyjmowała taki zwykły kwas foliowy :(

Napisz do dziewczyn na wątku immunologicznym. Podpowiedzą, pomogą ...
Link do: Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne
 
reklama
Do góry