reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Trzymam kciuki!

Spark... jakieś objawy?

I nas to samo:(

Witam!

Gotowe;)

Trzymam kciuki!

85993e3khvkj6go2.png

Fabi jedyne inne objawy niż przed @ to ból jajników od dwóch dni, raz jeden a raz drugi.
No i od dzisiaj mrowienie po lewej stronie brzucha, ale to nie wiem czemu...
Ból jajników to może jakieś guzki czy coś...
Piersi jak zwykle, obrzmiale lekko, ale przed @ mam to samo
 
reklama
No to u Was nie taka duża różnica wieku pomiędzy maluszkami będzie. Fajnie. U nas wyszło jak wyszło [emoji18] no nic będziemy się starać.
Agnila widzę po nicku że Ty ten sam rocznik co ja[emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ja późno poznałam mojego męża ale przed 30 zdąrzyłam z ślubem i dzieckiem jeszcze do 40 zdarzymy z następnym[emoji6]

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041X w aplikacji Forum BabyBoom
 
siwa84 - u mnie Olcia kończy zaraz 5 latek, więc różnica też będzie spora:)
agnila84 - witaj

u mnie 13dc. od 2 dni robię testy owulacyjne i wynik negatywny. Zobaczymy dzisiaj
 
Ja zrobiłam owulacyjne dwa oba dodatnie wczesniej było przytulanie a mimo to dziś @ juz nawet sobie urojoną cuążę wmówiła bo miałam objawy

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041X w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to u Was nie taka duża różnica wieku pomiędzy maluszkami będzie. Fajnie. U nas wyszło jak wyszło [emoji18] no nic będziemy się starać.
Agnila widzę po nicku że Ty ten sam rocznik co ja[emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas dopiero będzie różnica! 9 ,17 i 18 lat....
Tak ja późno poznałam mojego męża ale przed 30 zdąrzyłam z ślubem i dzieckiem jeszcze do 40 zdarzymy z następnym[emoji6]

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041X w aplikacji Forum BabyBoom
Mój też na początku starań obstawial byle się do 40 wyrobić ;)

85993e3khvkj6go2.png
 
dziewczyny doradźcie
zrobiłam test owulacyjny i jest blada druga kreska, czyli owulacja blisko. I teraz nie wiem czy dziś odpuścić przytulanki, poczekać do jutra? Dodam, że były przedwczoraj...
chciałam zastosować taktykę co 2 dni...
 
dziewczyny doradźcie
zrobiłam test owulacyjny i jest blada druga kreska, czyli owulacja blisko. I teraz nie wiem czy dziś odpuścić przytulanki, poczekać do jutra? Dodam, że były przedwczoraj...
chciałam zastosować taktykę co 2 dni...
Blada kreska czyli owu możebyć do dwóch dni jabym nieodpuściła plemniki zyja do 4 dni jak się niemyle wiec nawet jak owu będzie jutro czy pojutrze to przetrwaja a pojutrze poprawic przytulanie i powinno byc git
 
reklama
dziewczyny doradźcie
zrobiłam test owulacyjny i jest blada druga kreska, czyli owulacja blisko. I teraz nie wiem czy dziś odpuścić przytulanki, poczekać do jutra? Dodam, że były przedwczoraj...
chciałam zastosować taktykę co 2 dni...

U mnie podobna sytuacja [emoji6] 13 dc, dzis blada druga kreska, przytulanki byly w sobote. Ja juz stosowalam taktyke co 2 dzien i od dzis bym chciala codziennie. Nie wiem czy nie przedobrze [emoji30]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry