reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Agnila nie wiem czy to do mnie czy do kotka , ale jeśli do mnie to nie skupiam się już tak bardzo jak kiedyś, na pewno psychicznie dużo lepiej to znoszę, co ma być to będzie, choć nie powiem, że już bym nie chciała dzidzi...:)
Na wyjazdy jeździmy :D
 
I o taki spontan chodzi bedzie dobrze ja żałuje że tyle czasu czekałam na drugie ale bałam się że niedam rady z dwoma małymi bomblami

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też ciągle śpiąca jestem, dzisiaj jeszcze gorzej niż wczoraj... :-( :(
Coraz bliżej do testowania &&& :-) :)
Trzymam kciuki!
U nas też...:/
Spark... jakieś objawy?
u nas ulewa taka, ze swiata nie widac
I nas to samo:(
Witam wszystkie przyszłe mamy jestem nowa i dzis pojawiła się @ i klapa

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041X w aplikacji Forum BabyBoom
Witam!
dopiszcie mnie prosze do tabeli termin @ na 18-21.06.2016 18 cs 29 lat
mam za wysoka prolaktynę po obiążeniu i biorę dostinex na obniżenie pół tabletki na tydzień
mój mąż musi zrobić badanie nasienia
w 10 dc mam iść do gina z wynikami męża i na monitoring.
Gotowe;)
Ja wysoki poziom testosteronu prolaktyna zawsze była w normie testosteron trzykrotnie przekroczona norma PCO nie było zdiagnozowane więc dziecko było zaskoczeniem brałam pigułki które miały obniżać poziom testosteronu ale teraz odstawiłam chcemy by Kubuś miał brata lub siostrzyczkę

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041X w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki!

85993e3khvkj6go2.png
 
I o taki spontan chodzi bedzie dobrze ja żałuje że tyle czasu czekałam na drugie ale bałam się że niedam rady z dwoma małymi bomblami

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041X w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też teraz myślę że za długo czekałam z drugim dzieckiem. Mój synek ma już 6 lat i czas najwyższy na rodzeństwo. Wcześniej bałam się że nie damy rady finansowo. Teraz wiem ze damy radę to nie wychodzi. W grudniu zaczęliśmy starania ale takie luźne tzn. Bez żadnych obliczeń, planowania, obserwacji śluzu temperatury iinnych dupereli. Udało się w lutym ale niestety poronilam. Ten ostatni cykl to tak naprawdę pierwszy zaplanowany z testami owu. Zobaczymy. Wielkich nadziei sobie nie robię ale byłoby super gdyby się udało. Pozdrawiam serdecznie [emoji8]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też teraz myślę że za długo czekałam z drugim dzieckiem. Mój synek ma już 6 lat i czas najwyższy na rodzeństwo. Wcześniej bałam się że nie damy rady finansowo. Teraz wiem ze damy radę to nie wychodzi. W grudniu zaczęliśmy starania ale takie luźne tzn. Bez żadnych obliczeń, planowania, obserwacji śluzu temperatury iinnych dupereli. Udało się w lutym ale niestety poronilam. Ten ostatni cykl to tak naprawdę pierwszy zaplanowany z testami owu. Zobaczymy. Wielkich nadziei sobie nie robię ale byłoby super gdyby się udało. Pozdrawiam serdecznie [emoji8]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Nasz syn bedzie miec dwa lata pod koniec czerwca chcemy zeby urodzilo die gdzies w polowie przyszlego roku

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nasz syn bedzie miec dwa lata pod koniec czerwca chcemy zeby urodzilo die gdzies w polowie przyszlego roku

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041X w aplikacji Forum BabyBoom
No to u Was nie taka duża różnica wieku pomiędzy maluszkami będzie. Fajnie. U nas wyszło jak wyszło [emoji18] no nic będziemy się starać.
Agnila widzę po nicku że Ty ten sam rocznik co ja[emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry