reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

dzień doberek :)
Ewel jejuuuu trzymam kciuki bo ja tam cosik widzę ale cholera wie z tymi testami, oby do jutra :)) nie denerwuj się i nie rzucaj testami ;)) ja jak robiłam to odlozylam, umylam spokojnie zęby i dopiero spojrzałam - wolę się trzymać instrukcji z ulotki
Mruva mnie dzisiaj znowu boli po prawej stronie, ale ze śluzem kiepsko :/ zgadzam się z Lux że facetowi za dużo o staraniach nie mówić, bo się wtedy pewnie boją że wcale nie o ochotę na seks nam chodzi (czyli ochotę na niego-faceta) tylko o dziecko. A jak sam czasami coś zagada to fajnie :) mój wczoraj zasnął taki był zmęczony ale się przebudził hehe i spełnił obowiązek ;)
Kami czekamy na relację z wizyty :))
 
reklama
Witam z rana! Ja dziś leniu****ę. Miałam wpisany na dziś powrót ze Szczecina, a skoro udało mi się to wcześniej i firma kosztów noclegu nie poniesie to postanowiłam po prostu zostać w domu i odespać. Tylko szkoda, bo słoneczka nie ma i szaro się zrobiło. Kusi mnie żeby okna pomyć. Trochę ich tu mam. Ale najpierw - kawka i nadrabiam bb:-).
 
Jestem w rozpaczy. Nie lubię swojej pracy, niby wszystko się wydaje ok a nie mogę zajść w ciaze . Ostatnio nic tylko się kłócić ze swoim.
 
Julka tak mi przykro, najgorzej kiedy niby jest ok ale nie jest i nie wiadomo dlaczego. Sporo chyba siedzi w naszej glowie nie wiem jaka koncowka nasz mozg polaczony jest z tym nieszczesnym jajeczkiem ze ucieka przed plemnikiem . my kobiety kiedy nam zle mamy predyspozycje to przelewania niepostrzezenie naszej frustracji na partnera i zamiast sie wspierac to sie klucimy . trzymam kciuki ze bedzie dobrze.
 
Dzień dobry :-)

Ewelina zaciskam mocno kciuki żeby jutro kreska była ciemniejsza!!!


U mnie do @ 6 dni i juz zaczęły się plamienia. Także nie wierzę, że się udało. Zawsze jest tak samo i nawet duphaston tych plamienia nie powstrzymuje. Lekarka powiedziała, że przed in vitro wyciszy mi cykl tabletkami anty i to powinno pomóc. No nic ja teraz za żadne skarby nie chciałam zdecydować się na anty. I może to właśnie był mój błąd :(

Biorę się do pracy.
Zajrzę wieczorem.

Miłego dnia gwiazdy :)00

Ps. Luxi, pycha obiadek. Podeślij trochę ;) :p

Malinka ja też zawsze miałam plamienia przed @. I to 7 dni rowniotko jak w zegarku. Zawsze tracilam wtedy nadzieje, ale w cyklu w którym zaszlam tez miałam to plamienie z tym ze później nie pojawiła się krew! Zrobilam test i dwie krechy! Wiec glowa do góry, jeszcze nic straconego! :-)
 
Julka spokojnie, to tylko hormony :-* ja mam dzisiaj dobry humor ale są takie dni kiedy też wszystko widzę w czarnych barwach, jestem wredna, źle nastawiona do wszystkich i wszystkiego i wtedy jeszcze gorzej. Mamy to forum na szczęście gdzie możemy spokojnie pogadać i się pożalić, zobacz ile nas jest, z różnym czasem starania... Spokojnie, może nasze przyszłe dzidziusie planują nam robić prezenty dopiero na przyszłą Gwiazdkę ;)) na naturę nie mamy tak wielkiego wpływu
 
Chciałabym wyjechać na tydzień, odpocząć, jak zrobię badania i okaże się że jest ok to chyba przestanę robić testy owu i wyliczać dni plodne
 
Witam się ze wszystkimi :*
Kurcze nie pamiętam co miałam której odpisać za dużo na raz do nadrobienia
ale pamiętam Ewel teścik na tym drugim zdjęciu widać bladziocha oby ciemniał :)
tule te które @ zalała :* oby nastepna już nie przyszła

a ja dalej czekam na swoją @ :/
 
Balladyna u mnie też jakoś kiepsko się zrobiło z tym sluzem. Dziś mnie nic nie boli. Obiecałam sobie, że jeśli i tym razem nie zobaczę ll kreseczek to biorę się za swoje sadelko :) 10 kg mniej ;) badania i mniej analizowania swojego ciała ;)
 
reklama
Chciałabym wyjechać na tydzień, odpocząć, jak zrobię badania i okaże się że jest ok to chyba przestanę robić testy owu i wyliczać dni plodne

Takie cos by ci sie przydalo :tak:

Balladyna zeby tak wszystkie dostaly taki prezent na gwiazdke ;-)

Gaga a ty ile po terminie @ jestes ?
 
Do góry