reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Nie No na betę nie idę kupię ten test i zrobię rano jutro bo teraz to już sikalam z 10 razy he . Oj Madziolina jak się cień widzi to człowiek się cieszy może Noe potrzebnie ale nie da sie nie nakrecac nie nakrecalam się do dziś... Byłam pewną ze sie nie udalo
 
reklama
Ewel,

Ja tak jakby coś widzę. Wiec trzymam kciuki. Sytuację rozwiazalaby beta.

Skaba,

Super, że udało się wrócić do domu!

Annam,

Przykro mi, że temperatura spadła.

Tak laski wypisywaly o fryzjerach, że wczoraj mnie naszło kupiłam sobie farbę i zrobiłam włoski :D

A teraz się szykuje i zmykam do lekarza. Bardzo proszę o kciuki za moje maleństwo :)

Miłego dnia! [emoji295] [emoji38]
 
A ja dzis jade pogadac do roboty na 10.30 i juz mi niedobrze :-(
Wczoraj z mezulkiem pogadalam i nawet tlumaczylam mu na czym polegaja testy owu hehe ciesze sie, ze zaczyna sie w to wdrazac i mowi, ze dziewczynke robimy :-)
Pewnie owulka bedzie cos kolo soboty wiec pt i sob dzialamy! Dzis tez, a jutro nici bo mojego nie ma.
Bedzie dobrze laski!!!
 
Hej baby :) niedawno wróciłam z pracy. Potem tylko odbiore dzieciaki ze szkoły. Na obiad u mnie dziś barszcz biały plus biała kiełbasa i jajko :) pycha
 
Ewel powtórz jutro albo pędz na bete, bedziesz mieć czarno na białym. Ja tak zrobiłam. Luteina nie zaszkodzi dziecku. Czasem lekarz podaje ją na podtrzymanie ciąży
Rozmawiałam wczoraj ze swoim o tych staraniach i on ma jechać na badanie nasienia a ja zrobie na początku cyklu swoje badania. Najgrosze jest to, że nie mam kompletnie z kim pogadać na ten temat. Duszę wszystko w sobie cały czas a facet jak facet nie wszystko zrozumie :-(
 
reklama
Ja dzisiaj tez robie pauze z przytulankami bo wczoraj jak mojemu powiedziałam, że jajniki mnie bolały i wykorzystam go znowu wieczorem :) to powiedział "znowu? Zmęczony jestem" a potem o glupoty jakby specjalnie się ze mną poklocil i było pozamiatane. Co ma być to będzie.
 
Do góry