reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Natalia,

W Polsce większość serów jest robiona z mleka pasteryzowanego czyli nie niebezpiecznego w ciąży. Jedynie te prawdziwe sery są szkodliwe :)

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
reklama
Ewel, ale po takim dziecku to przyjemność sprzątać :) ja nadal mam humor do dupy za przeproszeniem. Trochę łez wylałam przez teściowa i dochodzę do siebie.
tesciwe niestty po to sa aby cisnienie podnosic, ale ja juz Oddk ewam co mnie irytuje i nie slucham :)

Wreszcie wolny wieczór goście pojechali ich córeczka 14 miesięczna tak tańczy he słodka ale za to jaki miałam brurdel lustro wymazane chrupki na półce pod stolikiem wszędzie resztki jedzenia na podłodze he zabawek full he jak ja to kiedyś zniose bede musiała się przyzwyczaić:)))
Jak juz kolezanka wyzej napisala sprzatanie po takim dziecku to przyjemnosc :) i na 100% sie przyzwyczaisz ;)
 
kamilove moja teściowa pracuje w laboratorium w firmie mleczarskiej więc ona mi powie co mogę, ale fete i mozzarelle póki co odpuszczam :)
 
Kinga,

Jeżeli mleko jest niepasteryzowane to sery są niebezpieczne bo mogą zawierać listerioze. Wiec na chłopski rozum sera swojego jeść nie powinnaś.
Ten mój nick wszystkie forumki myli ;) :D

Lux,

Tule Cie mocno. Kopnij w dupke tesciowa i powiedz niech się zajmie swoimi sprawami. Bo ty w przeciwieństwie do niej wydajesz się dorosła i odpowiedzialna.

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
reklama
Do góry