reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

a do mnie przyszedł dzis okres po raz drugi .......za;ało mnie dzis mega . Poprzedni trwał 9 dni i zakonczył się wczoraj....
jakas masakra, ide jutro koniecznie do lekarza bo nie wiem o co tu chodzi.... ale ciąża cyba ykluczona????masakra jakas....
 
reklama
karola mówiłam ci że zbyt wcześnie lekarz nic nie stwierdzi, poczekaj kilka dni i powtórz test, a do lekarza to tak 6-7tyg iść najlepiej bo wczesniej nie ma to sensu, ja poszłam w 6tyg i 6 dniu to już było serducho ale karte ciąży założyli mi dopiero 2tyg później.
kotek mi to wygląda na jakieś mięśniaki, do lekarza koniecznie.
 
Natalia,

A mi lekarz kartę założy juz na kolejnej wizycie jeżeli będzie serduszko. Czyli 11.03 będę wtedy 6t 6d także to różnie bywa. Jeżeli zdazaly się poronienia czy były problemy z zajściem to ja jednak szła bym jak najszybciej :)

Ale każda robi jak uważa :tak:

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
ale dziewczyny na poczatku grudna byłam na usg po po pobieranej tkance na szyjce macicy do badania, szystko było ok to mozliwe w tak krótkim czasie pojawiło by sie cos nowego?
 
Mam dość, naprawdę mam dość :( byliśmy jednak na urodzinach u szwagierki. Teściowa obrażona, że dlaczego wczoraj nas nie było. Mówię, że już rano byłam umówiona z koleżanka, a z Edyta się umówiłam na dziś czyli na niedzielę. No i wykład dostałam, że miałam być wczoraj itp. Że co, że koleżanka ważniejsza? A ja mówię, a co żal ci dupe ściska, bo ta koleżanka była Twoja sąsiadka a teraz nawet do niej nie pójdziesz?! A druga sprawa-wczoraj był brat tesciowej z żona. Nie lubię ich, wiem, że źle o nas mówią i w ogole oni dużo palą a ja zaraz dostaje duszacy kaszel od dymu i siedzieć z nimi nie lubię. Tomek zresztą też. No i jazda wyszła, bo wtrącił się facet szwagierki, że tam tylko hałas teściowa robi o nic i chce zabrać Edyte stamtąd, bo ma dosyć itp. Teściowa obrażona na wszystkich. Mam to gdzieś. Człowiek chce dobrze! Stara się jak może, na zakupy wozi a ona się tak zachowuje.
 
reklama
Kotek kurcze nie dobrze ze tak krwawisz ,powodów krwawienia moze byc kilka takze koniecznie znajdź giną który ma w gabinecie usg
 
Do góry