reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

nusia ja ne mierzę nic więc trudno cokolwiek analizować... ale... jak już pisałam mam ciągnący ból w podbrzuszu, bolące piersi po bokach i jakby częściej chodzę do wc, ale nie wiem na ile ma nato wpływ luteina, którą biorę, mojqa podświadomość, a faktyczna ciąża. Jeśli nie byłabym na lutce to powiedziałabym , że na peweno jestem w ciąży bo takie dolegliwości na ponad tydzień przed @ zawsze oznaczały ciąże (wkońcu to moje 6 starania... więc wiem jak organizm reagował do tej pory ale nigdy nie byłam na luteinie...)
 
reklama
Ja jestem zla jakas i usilowalam sprzatnac mieszkanie, ale moj 10 m-ny synek tak zaczepial kota, a ten mimo ze mega lagodny to traktowal go jako mega towarzysza do zabawy i tak sie na nich wkurzalam, bo kot w zabawie to i ugryzie i udrapie. Teraz jestem z malym na dworzu i pobolewa podbrzusze i jakos mokro
 
Witajcie dziewczyny.
Zarejestrowałam się na forum, żeby się Was poradzić. Ja również - podobnie jak Wy - staram się o dziecko. Mam PCOS i nie jest łatwo, no ale grunt - to nie załamywać się. Czytałam ostatnio, że ponoć suplementacja pewnymi preparatami pomaga. Co Wy stosujecie, jak się wspomagacie? Czy jest w ogóle możliwe leczenie PCOS bez przyjmowania hormonów?
 
Nie wiem, może Wy macie takie zarobki, że dla Was stowka to mało. Dla mnie to spora kwota i nie uznaje tego, że on to bierze bez mojej wiedzy. A zdanie Natalii mnie nie interesuje, bo już niedawno napisałam, że sprawia tu niektórym dziewczynom przykrość swoimi postami...
 
Hej dziewczynki ale skrobiecie :) mnie się wczoraj zaczął ostatni semestr studiów :) kurcze poważnie to brzmi.
My sie przytulamy w tym miesiacu ale jakos stosujjemy najczesxiej wybierana metode antykoncepcji - stosunek przerywany :D tylko ze dwa razy było do końca wiec w cuda nie wierze. W ogóle jakąś taka ochotę mam ciągle ;/ może mój małżonek mi dosypuje coś do herbaty? :D wiec nie ma raczej co się stresować ze coś z tego wyjdzie :) chce trochę wyluzować :)

My mamy wspólne konto, dwie karty ale zakupy robimy razem. Tylko jakieś małe rzeczy osobno. Zawsze mamy przy sobie jakieś pieniądze ale zazwyczaj drobne :) poza tym prowadzimy taki bilans wydatków bo jakoś nas przeraził ostatnie wydatki i chcemy to skontrolować :)

Lux dla mnie 100 to dużo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Edyta właśnie o takie testy owu mi chodziło musze poszukać u nas czy są...
Lux może dostał.jakiś mandat i nie chcial Cię denerwować czy coś. A może na prezent jakiś dla Ciebie ta 100 przeznaczył... Nie wiem.
 
Do góry