reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Aschlee25 tylko że w każdej podaje inaczej i właśnie sie zastanawiam czy ktoras z nich jest w pełni prawdziwa .wczoraj Mnie bolał lekko brzuch po lewej stronie
 
Ewel-ja mam nadwage i owu mam szybciej niż kiedyś. Ciekawe od czego to zależy.
Tez.mam nadwage:)
Zeby sie odchudzac trzeba miec silna wole:'(
Ja niestety nie mam jej ani troche :(

A ja mam dzisiaj wolne. Jeszcze w piżamie siedzę :szok: Dokończę odcinek mojego serialu (Matt Bomer <3 ) i wezmę się za sprzątanie, pranie, a potem obiad. Miło tak posiedzieć i się nigdzie nie śpieszyć.
Jaki serial jaki?ja uwielbiammm serialeee

A moja przyjaciółka to niby mi współczula, ale jakoś nie umiała ze mną rozmawiać. Ja wyszłam ze szpitala a ta mi pisze: wiesz byliśmy z Pawłem w tym dużym markecie dziecięcym i takie ładne wózki tam. Ale jej pocisk dałam!
Co za.laskaaaa
....wrrr...

Witajcie kochane :-) ja też dziś miałam wolne, ale niestety spędziłam je nad książkami i nauką na egzaminy, w ten weekend mam ich aż 3 :-( na pocieszenie kupiłam bilet na premiere 50 twarzy Greya :-D a mi od 2 syfki wyskakują, co z moją cudowną, delikatną cerą :no:
Ja tez chce isc na greya ale nie na premiere :) bo za duzooo ludziiiow bedzie.
Właśnie mam owu! Ten ból jajników wydał się podejrzany. Kupiłam rano dwa testy owu tak na luty i zrobiłam jeden teraz. Są dwie kreski!!! I widzę dużo płodnego sluzu. Muszę Tomka dorwac gdy wróci.
Muszisz gooo gwalciccccc :) hahaha

Ja juz wrocilam. Boli mnie dzisiaj i gora kregoslupa i doll... masakra. Jestem.zmeczona wiec chyba ide sie kapac i niedlugo spac. Maz wlaczyl na kompie jakis film ale chyba nie dam rady:( a jutro znow do pracy. Masakra.
 
reklama
oo to jest niezły pomysł. Dziękuje Kochaniutkie za odpowiedzi jestem tu nowa a z obserwacji moich wynika ze wy sie znacie troszke i sie delikatnie krepuje z pytaniami. Nie chce się zbłaźnić :-)
 
Do góry