reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
chodzi o to czy jest mozliwosc zajscia w ciaze w tym okresie .mam juz swoje latka ale nigdy nie dogladalam dni plodnych nie pilnowalam dopoki nie pomyslelismy o dziecku odkad jestemy razem.ja rozumie rozbawienie pytaniem.moze po prostu zle mnie zrozumialyscie;-)

Zenona jest taka mozliwosc ze zajdziesz w ciaze. Ale jest tez mozliwosc, ze nawet kochajac sie codziennie w dni plodne nie zajdziesz. Wiesz kiedy masz owulacje? Najlatwiej zajsc celujac wlasnie w ten dzien.
 
Lady śmieje się na cały dom z tego gangu majtkowego mojego męża cioci okradli dom to nawet poduszki i kołdrę wynieśli;)))
Zenona wpisz sobie kalkulator dni plodnych w Google wpisz datę miesiączki co ile masz cykle i ci pokarze kiedy miałaś te dni
 
chodzi o to czy jest mozliwosc zajscia w ciaze w tym okresie .mam juz swoje latka ale nigdy nie dogladalam dni plodnych nie pilnowalam dopoki nie pomyslelismy o dziecku odkad jestemy razem.ja rozumie rozbawienie pytaniem.moze po prostu zle mnie zrozumialyscie;-)

Zeby takie rzeczy moc powiedziec to trzeba znac dlugosc cylku
 
Lux ja wlasnie wyszlam :) nie ma to jak goraca kapiel.Juz nie moge sie doczekac at serducho bedzie normalnie dzialalo bo teraz troche goracej wody i mi slabo i ucisk na klate...ale troche udalo sie posiedziec :) zawsze to cos ;)


Lady super ze wszystko ok :tak:

Ruda oby to jednak Fasolek :tak:
 
reklama
miesiaczki mam co 30dni trwaja 6dni i nie wiem mniej wiecej kiedy mi wypadaja dni plodne bo niby 14 dzien od dnia miesiaczki tak wyczytuje w internecie.hehe atak jak napisalam ostatnia miesiaczke mialam 17.01 do 22.01. a przyjaciolka moja zaszla w ciaze 5 dni po miesiaczce i ma sliczna dziewuszke .wiec jak to jest nie wiem
 
Do góry