reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Zenona w google wpisz kalkulator dni plodnych tam podajesz dlugosc cyklu i ostatnia @ i on wylicza dni plodne i owu :tak:

Lady ale ja to tak na szybko bo wczoraj wymarzlam i jakos mi straszenie tego brakowalo:tak:
 
Ostatnia edycja:
Zenona owu nie występuje 14 dni po okresie tylko na 14 dni przed okresem! Biorąc pod uwagę, że masz cykle 30-dniowe to owu u Cb powinna wystąpić około 16 dc. Czyli 16 dni po rozpoczęciu miesiączki.
 
Zenona ja sobie pobrałam aplikacje na tel "kalendarz miesiączka" i wszystko mam poznaczone, dni płodne, kiedy następna @, jest miejsce na wykresy wagi i temp.
 
Asch wiem ze trudno odmowic sobie malych przyjemnosci ;-) ale jak nie wolno to nie wolno. Swoja droga gorace kapiele wogole sa niezdrowe dla wszystkich :-/
 
Lux a kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej?
14 dni przed @ albo 14 dni po do owu to to samo przecież wyliczajc raczej;)
 
reklama
Do góry