reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2015 : )

przypomniałyście mi że pranie muszę powiesić, ja nienawidzę prasowania mam znajomą co wszystko prasuję włącznie ze skarpetkami i majtkami :eek:
 
reklama
przypomniałyście mi że pranie muszę powiesić, ja nienawidzę prasowania mam znajomą co wszystko prasuję włącznie ze skarpetkami i majtkami :eek:

przypominam za wczasu hihi

nie no az tak to nie ,rozumiem prasowac posciel czy koszule itp ale majtki i skarpetki to przesada dla mnie no ale jak ktos lubi to czemu nie :-D
 
Lux pytalam wczesniej ale chyba nie doczytalas ;-) jak sie czujesz ,masz jakies przeczucia ,oznaki inne niz zawsze ?
 
reklama
Do góry